Здолбунівські картингісти та їх тренер. 

У нашому непростому сьогоденні твердо вкорінилось поняття «спонсор». Як розповідають у Здолбунівській районній станції юних техніків, нині позашкільникам важко уявити організацію та проведення навчально-виховного процесу чи будь-якого заходу без спонсорської допомоги. Та знайшлась небайдужа людина, яка перейнялась проблемами закладу і зрозуміла потреби його вихованців як ніхто. Це приватний підприємець, депутат районної ради від Партії регіонів Сергій Миколайович Мельник. Для працівників та вихованців СЮТ він уже давно не просто спонсор, він - надійний друг, хорошим справам якого немає ліку.


Із щирою вдячністю згадують у позашкільному закладі про те, що Сергій Миколайович не раз сприяв СЮТ у вирішенні матеріально-технічних проблем: допоміг забезпечити проведення водопостачання до приміщень по вул. Яворницького і вул. Шкільній, закупити умивальники, крани, жалюзі, підвіконня, енергозберігаючі електролампочки. Крім того, завдяки спонсорству С. М. Мельника було придбано радіопеленгатори, елементи живлення, фанеру, фарби, неодноразово організовувалась доставка експонатів на обласні виставки. Тобто, депутат не лишається осторонь і від потреб закладу по забезпеченню роботи гурків.
30 вересня 2011 року відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді із картингу. Наш район представляла команда вихованців Здолбунівської районної станції юних техніків у складі Станіслава Грушицького (ЗОШ № 6, 5 клас), Михайла Калашника (гімназія, 5 клас), Владислава Хавули (ЗОШ № 1, 6 клас). Керівник гуртка та тренер команди Сергій Богданович Грушицький доклав максимум зусиль для того, щоб підготувати пілотів та техніку до змагань. Та все ж знадобилась і матеріальна допомога, адже цей вид спорту - досить затратна річ. Сергій Миколайович Мельник надав матеріальну допомогу для придбання гумових покришок, паливно-мастильних матеріалів, доставки картів до місця проведення змагань. Ці спільні зусилля увінчалися успіхом. Михайло Калашник в одному із заїздів виборов перше місце, Стасу Грушицькому лишався крок до перемоги, а Влад Хавула був п’ятим. Для юніорів та їх молодого наставника це були перші змагання такого рівня, тож команда-дебютантка показала прекрасний результат.
Гуртківців-учасників змагань було відзначено Подяками від районної організації Партії регіонів.
Олена СНІЖНА.

 

Comments are now closed for this entry