Депутат Здолбунівської районної ради 
Сергій КОНДРАЧУК після нагородження.

4-8 жовтня цього року у м. Алушта проходила І Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради АРК, обласних, районних та міських рад, присвячена 20-ій річниці незалежності України. Змагання проводились на базі Олімпійського спортивного центру «Спартак», розташованого за 200 м від моря. Сприяла проведенню заходу й погода: впродовж усіх днів змагань було сонячно, а температура повітря сягала до + 27 0С.


Загалом депутати на спартакіаді виступали у 4-х дисциплінах: футзал, волейбол, настільний теніс (чоловіки і жінки) та шашки (чоловіки і жінки). У змаганнях з усіх цих видів спорту була представлена й команда Рівненщини. Її сформували депутати обласної ради, районних та міських рад області. Брав участь у спартакіаді і представник Здолбунівщини, депутат районної ради Сергій Кондрачук. Він увійшов до складу збірної області з футзалу. Саме ця команда в нелегкій боротьбі виборола у підсумку перше місце, перемігши футзалістів Миколаївської (7:1), Харківської (6:0), Дніпропетровської (2:1), Одеської (7:5) та у фіналі Івано-Франківської (1:0) областей.
У підсумку на І Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів України збірна Рівненської області посіла восьме загальнокомандне місце серед 21 команди, що брали участь у змаганнях. Всі учасники спартакіади отримали безліч вражень, знайшли нових друзів і сподіваються через рік повернутися до Алушти, щоб позмагатися і знову визначити найкращих спортсменів.

 

Команда депутатів Рівненської області з футзалу – переможець
І Всеукраїнської спартакіади серед депутатів України. 

Comments are now closed for this entry