На День вчителя Вербській школі подарували телевізор
З нагоди Дня вчителя, святкування якого днями проходило на Дубенщині, голова Дубенської РДА Данило Корилкевич подарував Вербській загальноосвітній школі плазмовий телевізор LG. Директор Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каміла Котвінська каже, що телевізор для їхньої школи – річ необхідна, яку можна використати не лише для перегляду навчальних фільмів, але й як мультимедійну дошку, що значно полегшить процес навчання. Учні матимуть змогу одночасно з прослуховуванням теми уроку конспектувати матеріал.
«В цю школу зовсім нещодавно прийшла новий директор. Я просто хотів підтримати її. Так би мовити, закласти першу цеглину, щоб їй легше працювалося і вона знала, що їй не доведеться справлятися з усіма проблемами самій і що їй є до кого звернутися», - зауважив Данило Корилкевич.

На Дубенщині вітали людей похилого віку
1215 одиноких людей, які знаходяться на обслуговуванні Дубенського районного територіального центру, до Міжнародного дня людей похилого віку отримали допомогу у вигляді продуктових пакетів. Їх формування на загальну суму 24 тис. 894 гривні стало можливим за підтримки голови Дубенської РДА Данила Корилкевича та завдяки спонсорським надходженням.
Саме тому в єдиному у Дубенському районі стаціонарному відділенні для постійного проживання, що у селі Верба, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку було влаштовано свято, на якому виступав місцевий колектив художньої самодіяльності, підопічним відділення роздано продуктові пакети та влаштовано солодкий стіл.
За словами директора територіального центру Ольги Євдокимової, їхні працівники цього року намагалися охопити якнайбільшу кількість одиноких людей, щоб ніхто не був обділений увагою: «Ви знаєте, одинокі люди – особливі. Передусім цінують увагу і турботу. Наші працівники намагаються їм це дати, намагаються компенсувати їм тепло домашнього затишку. Цим людям подаруй шматок мила – і вони будуть надзвичайно вдячні. Але нам хотілося дати їм щось більш суттєве. В цьому нам дуже допоміг Данило Михайлович. Побачивши, що спонсорських коштів вкрай мало, він допоміг з продукцією. Безумовно, наповнення цього пакету не цілком достатнє, але у порівнянні з минулим роком – результат радує. Тим більше, що торік на обліку в центрі було на порядок менше одиноких людей».

Довідка.
Дубенський районний територіальний центр надає соціальні послуги та обслуговує громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування. Крім того, територіальний центр здійснює програми підтримки ветеранських організацій та інвалідів з дитинства.
За перше півріччя 2011 року отримано гуманітарну допомогу на загальну суму 14966 гривень. Для 213 чоловік райдержадміністрація видала грошову допомогу у розмірі 647000 гривень.
Вербське стаціонарне відділення для постійного проживання розраховане на 15 ліжко-місць і перебуває при Дубенському районному територіальному центрі. До Дня людей похилого віку у відділенні встановлено нову сантехніку, проведено поточний ремонт коридору, їдальні. У всіх палатах встановлено пластикові енергозберігаючі вікна та нові двері, закуплено меблі, пральну машину-автомат, широкоекранний плазмовий телевізор, пилосмок, бойлер, 12 матраців та параболічну антену. Всього на виконання робіт та придбання матеріальних цінностей було використано 170 566 гривень.
Крім того, у відділенні встановили 4 ортопедичні ліжка, одне з яких – з електричним приводом, що, в свою чергу, спрощує догляд за інвалідами, які не мають можливості рухатися.
За повідомленнями 
прес-служби Дубенської РДА.

Comments are now closed for this entry