Здолбунівщину минулого тижня відвідала делегація Слов’яносербського району 
Луганської області у складі восьми осіб на чолі з головою районної ради Миколою Подєйком

 

Згідно із програмою дводенного перебування луганчан у нашому районі було передбачено проведення “круглого столу”, у якому взяли участь керівництво району – голова райради Василь Тимощук, голова РДА Віталій Шуль, їх заступники, депутати районної, обласної рад, голови фракцій політичних партій в районній раді, керівники структурних підрозділів РДА.
В ході зустрічі голова районної ради Василь Тимощук надав гостям коротку інформацію про Здолбунівський район. Про стан та перспективи розвитку галузей соціальної сфери розповіли начальник відділу освіти Валентина Бондарчук, заступник головного лікаря району Олег Сумко, начальник відділу культури та туризму Олег Грушицький. Про те, чим живе нині місто Здолбунів, його досягнення і проблеми вів мову у своєму виступі міський голова Ігор Ольшевський.


Згодом засідання перейшло в жваву розмову, в ході якої представники Луганщини цікавилися станом промисловості і сільського господарства району, роботою комунальних підприємств, закладів освіти, культури, медицини, а також охоче ділилися своїми успіхами, розповідали про проблеми. Дружня бесіда засвідчила, що між нашим краєм і східним регіоном є багато спільного. І нам, і їм доводиться боротися з тими ж труднощами як в економічній, так і соціальній сферах.


Логічним завершенням зустрічі за “круглим столом” стало підписання головами обох районних рад угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Здолбунівським та Слов’яносербським районами, метою якої є обмін досвідом та налагодження взаємодії між органами місцевого самоврядування.
Угодою, зокрема, передбачено сприяння обох сторін взаємному розвитку торгівлі, виробничого, інвестиційного та інших видів економічного співробітництва, створення спільних підприємств, акціонерних товариств, підтримку двостороннього співробітництва, сприяння укладенню та реалізації прямих договорів між підприємствами та організаціями всіх форм власності, налагодження зв’язків між органами управління, підприємствами, закладами охорони здоров’я, освіти, культури тощо.


Далі делегація колег-депутатів з Луганщини разом з керівництвом району побували на ПАТ “Волинь-Цемент”, ознайомилися з роботою міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, професійного ліцею залізничного транспорту, ДНЗ “Ладоньки”, районного центру творчості дітей та юнацтва, будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”, дитячого та пологового відділень центральної районної лікарні, відвідали міський гідропарк.
Скрізь дорогих гостей зустрічали щирими вітаннями, хлібом-сіллю, українськими піснями, щедрим частуванням традиційними місцевими стравами.
Як зазначали луганчани, перебування на Здолбунівщині справило на них найкращі враження, а теплий, сердечний прийом запам’ятається назавжди. Цьому сприяло й відвідання учасниками делегації наступного дня святих місць – Почаївської Лаври, джерела святої Анни, а також знайомство з історичними пам’ятками Кременця та Дубна.
Людмила ВАСЮК.
На фото:
фрагменти перебування делегації із Слов’яносербська у Здолбунові.
Фото автора. 

Comments are now closed for this entry