"Якщо Всесвіт справді безмежний, а Природа не має ліку в своїй творчості, то однією моделлю цієї безмежності та цих багатств є Дитина", - писав Ш. Амонашвілі. Цей вислів видатного педагога сучасності цілком може бути девізом Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 Здолбунівської районної ради Рівненської області. За 11 років свого існування школа завоювала авторитет і повагу батьків, школярів, громадськості міста.
Розташована у затишному місці, серед фруктових дерев та квітів, подалі від вуличного транспорту, вона була збудована у 1974 р. і функціонувала як дитячий дошкільний заклад № 28 «Світлячок» станції Здолбунів Львівської залізниці. У 1999 р. приміщення дошкільної установи було передано у комунальну власність міста та реконструйовано, а 1.09.2000 р. гостинно відкрила двері наша початкова школа.


Нині у закладі навчаються 319 учнів, функціонують 13 класів, з них 8 - з поглибленим вивченням англійської мови та один клас підвищеної педагогічної корекції. Крім цього, у розпорядженні учнів і вчителів є спортивна зала, їдальня, бібліотека, логопедичний кабінет, актова зала, кабінети англійської мови, музики, інформатики, спортивні майданчики, майже у кожному класі є ігрова, роздягальна, умивальна та туалетна кімнати.
В школі однозмінне навчання. Для учнів 1-4 класів відкрито 5 груп продовженого дня.
Після уроків діти із задоволенням відвідують гуртки: «Веселі нотки» - вокальний, «Козацькі розваги» - спортивний, «Намистинки» - драматичний, «Чарівний олівець» - художня праця, «Еліт-данс» - бальні танці.
У Здолбунівській ЗОШ І ст. № 7 працює злагоджений та творчий педагогічний колектив. Крім педагогів-класних керівників, для забезпечення всебічного розвитку кожної дитини як особистості, виявлення і розкриття її потенціалу працюють практичний психолог, логопед, педагог-організатор, соціальний педагог, вчителі англійської мови, фізичної культури, інформатики та музики, медична сестра. Скільки тепла, ніжності і своїх знань віддають вони маленьким серцям – своїм вихованцям! Адже саме тут відбувається становлення особистості школярів.
Очолює колектив директор школи Валентина Яківна Панчук, її надійним помічником є заступник з навчально-виховної роботи Оксана Ярославівна Ковальчук. Завдяки їх невтомній праці, творчому натхненню, мудрості та вимогливості у школі створено відповідний комфорт і забезпечено високий рівень початкової освіти.
На гідному рівні, крім уроків, організовуються в стінах цієї затишної оселі родинні свята, змістовні і пізнавальні конкурси, змагання, ігри. Учні є учасниками шкільної дитячої організації «Дивосвіт».
Чистими, світлими, затишними після ремонту класами зустріла школа дітвору і 1 вересня ц.р. В цьому заслуга батьків, педагогів, всього персоналу школи, які зробили все можливе, аби молоде покоління здобувало знання у належних умовах. За батьківські кошти було придбано та встановлено у трьох класних кімнатах теплозберігаючі вікна (класні керівники Л. Є. Максимчук - 2-А кл.,
Т. М. Іващук - 3-Б кл, С. М. Скринник - 3-В кл).
Одним із пріоритетних завдань нашої школи, окрім здобуття дітьми базової початкової освіти, є здійснення системного підходу до формування цілісної дитячої особистості, повноцінного фізичного, інтелектуального, морального, естетичного і соціального розвитку школярів. Цьому підпорядковується увесь процес навчально-виховної роботи, невтомна праця всього колективу школи.
Так живе і працює Здолбунівська початкова школа
№ 7, яка завжди готова прийняти нових друзів, розділити з ними радості пізнання та турботи, зігріти теплом маленькі серця. Наша школа - це безмежний світ, де навчаються, виховуються, розвиваються і пізнають світ головні люди нашого життя - діти.
Ганна ПОЛЮХОВИЧ,
голова ради
Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7.

 

Comments are now closed for this entry