Під час концерту в День села.

Мальовничі Півче та Суйми завжди з радістю вітають гостей. Тож цьогоріч День села разом відзначили теж достойно. Будинок культури традиційно зібрав у своїх стінах чимало люду. Були тут і учні школи, і їх батьки, і веселе студентство, і старше покоління, і навіть наймолодші. Святковий концерт теж вдався на славу. Вірші, танці, співи, жарти – усе поставлено працівниками будинку культури О. Дмитрук і О. Козік та до найдрібніших деталей відрепетирувано з учасниками програми.


Школярі, як завжди, були в центрі уваги. Старші учні радували глядачів майстерним декламуванням (І. Тимощук,
О. Рожко, Г. Антонюк, І. Фацак), молодші – зворушливими танцями. А пісні у виконанні
Ю. Кондратюк та О. Рожко не залишили байдужим нікого.
Дорослі також заспівали невеликим колективом. По закінченні концерту всі спілкувалися, ділились враженнями і просто раділи. Відчувалася атмосфера свята, приязні та єднання.
За кілька днів потому частинку своєї радості ми відправили до районного центру. Виставка до Дня Незалежності України не залишилася без участі Півченського культурно-дозвіллєвого комплексу (кер. Ю. А. Шах). Показували як доробки талановитих односельчан (вироби із дерева В. Мартинюка), так і дари багатої і родючої природи. І, звичайно, частували охочих смачненьким.
Дуже приємно було спостерігати, як до нашої експозиції підходили зацікавлені відвідувачі, розпитували, розглядали, коментували. А ще приємніше - святкувати День села гуртом. І дуже хочеться сподіватися, що таких свят з кожним роком буде більше. Тож щастя і натхнення тобі, мала батьківщино!
Марія ЛУЦЮК,
с. Суйми.

 

Comments are now closed for this entry