Шановні здолбунівчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста Здолбунів.
Вже стало доброю традицією підсумовувати восени зроблене за рік, висвітлювати найактуальніші проблеми та називати конкретні шляхи їх вирішення.
Злагоджено працює новий склад депутатів міської ради та членів виконавчого комітету. Виконуючи накази та пропозиції жителів міста, залучаючи до співпраці підприємства та організації, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань.
Вже на початку шостого скликання, 16 березня 2011 року, міська рада розглянула та прийняла рішення «Про стан роботи комунальних служб міста по забезпеченню належного надання послуг населенню, якісного обслуговування житлового фонду, благоустрою міста та завдання по покращенню їх роботи», а це - стан доріг та житлового фонду, обслуговування котелень та мереж теплопостачання, насосних станцій та мереж водопроводів і каналізацій, прибирання та вивезення сміття.
Незважаючи на труднощі, завдяки праці трудових колективів житлово-комунальних підприємств вдалося зберегти систему житлово-комунального господарства.
Комунальне підприємство «Здолбунівкомуненергія» підготувало котельні до нового опалювального сезону, провело реконструкцію аварійних теплових мереж та виконало ремонт запірної арматури.
Комунальним підприємством «Здолбунівводоканал» налагоджена безперебійна цілодобова подача води мешканцям міста.


ТзОВ "Комунальних підприємств" розпочало роботу з придбання протиожеледних матеріалів та ремонту техніки для утримання доріг міста в осінньо-зимовий період.
Комунальне підприємство «Міське будинкоуправління» завершує підготовку житлового фонду до осінньо-зимового періоду.
Альтернативою в утриманні житлового фонду є об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, яких на сьогоднішній день налічується 20. На вдосконалення їх роботи у червні 2011 року міською радою було прийнято рішення «Про стан та завдання в організації роботи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Здолбунові», де окреслені завдання щодо ефективного утримання житлового фонду, участі у державних та недержавних програмах фінансування капітальних ремонтів, запровадження енергозберігаючих технологій.
Прикладом ефективного господарювання є робота об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків по вул. Шкільній, 36, 38, 2 Лютого, 2, Лесі Українки, 4а (керівник В. Ф. Чумак) та Старомильській, 25а (керівник В. І. Берещук).
Від відповідальності кожного мешканця, керівників підприємств та установ, підприємців за вчасні розрахунки за спожиті послуги залежить ефективність роботи житлово-комунального господарства.
Пріоритетом у роботі міської ради залишається благоустрій міста. А це - утримання доріг, кладовищ, скверів, дитячих майданчиків, контейнерних площадок, вивіз сміття, озеленення та освітлення вулиць міста.
У першу чергу висловлюю щиру вдячність всім мешканцям міста, підприємствам, організаціям, підприємцям за розуміння та підтримку, за самовіддану працю з розбудови та благоустрою нашого міста. Адже з кожного прибраного двору, благоустроєної території підприємств, установ, об’єктів торгівлі вимальовується привабливе обличчя нашого міста - результат підтримки та виконання розпоряджень про місячники та декади благоустрою, які оголошуються та проводяться у місті чотири рази на рік.
У виконанні робіт з благоустрою найвагоміший внесок підприємств міста, за що я щиро вдячний їх трудовим колективам та керівникам: ПАТ «Волинь-Цемент» - С. І. Дудзяному, С. Й. Царуку; ВАТ «Волинь-шифер» - Я. О. Вакулі; Здолбунівське управління по експлуатації газового господарства – Л. В. Кошельнику; ТзОВ «Добробут» - Я. І. Бляшину; енергодільниця станції Здолбунів – С. Є. Коцюбинському; КП «Здолбунівводоканал» - В. І. Мельнику; КП «Здолбунівкомуненергія» - В. А. Шавронській; ПрАТ «Завод пластмасових виробів «Іскра» - В. І. Фурманчуку; ВАТ «Укрцемремонт» - В. М. Романусі; ТОВ «Азеркорпу-Аутобан» - М. Г. Ісмієву; ВАТ «Завод нестандартного обладнання» - С. В. Довгалюку; ТзОВ «Нострадамус» - В. Л. Васильчуку; КП «Міське будинкоуправління» -
О. В. Хомич; ТзОВ “Комунальних підприємств” – С. В. Потапчуку.
Приємно відзначити, що наше місто стало привабливішим та квітучішим завдяки озелененню. У 2011 році облаштовано 50 клумб, висаджено близько 400 дерев.
Дякую педагогічним колективам загальноосвітніх шкіл №№ 1, 3, 5 та учням професійного ліцею залізничного транспорту за активну допомогу у посадці дерев.
Велика увага приділяється зонам масового відпочинку жителів міста. У нинішньому році було відкрито чотири міські пляжі, на їх підготовку та утримання використано понад 60 тис. грн.
Триває розбудова міського гідропарку по вул. Шевченка, де здійснено реконструкцію пішохідної доріжки, ремонт танцювального майданчика та спортивно-ігрового обладнання, крім того, збудовано новий туалет та контейнеру площадку, висаджено 110 дерев.
Цьогоріч проведено капітальний ремонт дороги та пішохідної доріжки по вул. І. Гончара, капітальний ремонт відрізку дороги по вул. Шевченка, 2 Лютого, поточний ремонт вулиць Незалежності, Ясної, Міцкевича, С. Бандери, Зеленої, Грушевського.
На окремих вулицях міста проведено грейдерування та відсипку.
Встановлено 46 дорожніх знаків та нанесено дорожну розмітку.
За кошти державного бюджету виконано ремонт вулиці Віли ІV, на черзі ремонт вулиць Чубинського, І. Богуна, 8 Березня.
Завдяки спільним зусиллям Здолбунівської міської ради та релігійної громади Свято-Казанської парафії Рівненської Єпархії Української Православної Церкви м. Здолбунів громадяни міста отримають ще одне місце для відпочинку – сквер по вулиці Шевченка.
Для районних організацій політичних партій вже стало доброю традицією напередодні свят брати участь у благоустрої нашого міста. Найактивніші у цій справі ВО «Батьківщина», «Партія регіонів», «Відродження», «Сильна Україна», «Фронт Змін».
Особливу подяку висловлюю працівникам районного центру зайнятості та його керівнику С. М. Бабичу за сприяння у виконанні робіт з благоустрою та озеленення міста за рахунок громадських робіт.
Але, щоб всі надбання, які є у місті, були збережені, необхідно покращити роботу з охорони громадського порядку. З цією метою 5 жовтня 2011 року на сесії міської ради буде розглянуто питання «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів».
П’ять дошкільних установ міста розпочали новий навчальний рік у відремонтованих та підготовлених приміщеннях, завдяки праці педагогічних колективів та підтримці батьків. За кошти міського бюджету відкриті нові групи у дошкільних навчальних закладах «Усмішка» та «Дзвіночок».
Щиро вдячний керівникам дошкільних навчальних закладів – Т. Л. Назаренко, Ж. В. Кадлубіцькій, Л. М. Пасько, Г. П. Климюк, О. Ф. Давидюк за високу відповідальність та професіоналізм.
Дякую за співпрацю у впорядкуванні нашого рідного міста та взаєморозуміння. Саме від позиції кожного з нас, ініціативи, наполегливості, сумлінності, відповідальності залежать наші результати.
Депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради докладають максимум зусиль, щоб відродити у людей почуття гордості за своє місто.
Дякую всім здолбунівчанам за невтомну працю, яка творить славу та велич нашого міста. Зичу щастя, здоров’я та добра, миру та любові, порозуміння та згуртованості, Божого благословення та запрошую всіх на святкування Дня міста 18 вересня 2011 року.
Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ,
міський голова.

 

Comments are now closed for this entry