Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 29 червня 2011 р. № 208 «Про проведення обласного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини», розпорядження голови районної ради від 27 липня 2011 року № 27 «Про проведення першого туру конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини», з метою підвищення професіоналізму, розвитку ініціативи і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування рад усіх рівнів 5 жовтня 2011 року відбудеться перший тур конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини».
Перший тур конкурсу проводиться в двох номінаціях:
кращий міський, селищний, сільський голова;
краща посадова особа районної, міської, селищної та сільських рад.
У конкурсі можуть брати участь посадові особи, що працюють у виконавчих апаратах районної, міської, селищної, сільських рад зі стажем служби в органах місцевого самоврядування не менше двох років. Для участі в І турі конкурсу посадові особи органів місцевого самоврядування подають заяву про участь, копію особової справи (за формою П-2ДС).
Документи для участі у конкурсі подавати оргкомітету до 30 вересня 2011 року на адресу: Здолбунівська районна рада, вул. Грушевського, 14, м. Здолбунів (з поміткою «Конкурс»).
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 2-63-05 – керуюча справами виконавчого апарату районної ради Н. О. Біндюк.

Comments are now closed for this entry