Вовковийським учням подарували музичний центр
Сучасний музичний центр фірми LG відтепер мають учні школи с. Вовковиї Демидівського району. Такий подарунок власним коштом до свята Першого дзвоника їм зробив депутат обласної ради, голова Дубенської РДА Данило Корилкевич.
«Думаю, що подальше навчання та дозвілля учнів буде набагато кращим, ніж було до цього часу. Звичайно, в нас був старенький музичний центр. Але єдине, що ми могли – це прослуховувати на ньому музику на уроках музики. Він не годився для проведення урочистих заходів, оскільки не був оснащений ні мікрофонами, ні більш-менш потужними колонками. Тому для проведення шкільних свят, вечорів та дискотек ми були змушені музичну техніку брати в оренду», - розповідає директор ЗОШ І-ІІІ ступенів села Вовковиї Людмила Чандик.У Майдані освятили церкву
Освячення новозбудованої Свято-Успенської церкви відбулося нещодавно у с. Майдан Дубенського району. На її спорудження з бюджету сільської ради було виділено 22 тисячі 500 гривень. Меценатами будівництва стали депутат обласної ради, голова Дубенської РДА Данило Корилкевич, керівник Дубенського міжрайонного управління водного господарства Володимир Герасимчук, керівник державного підприємства «Смигаторф» Василь Пахалюк.
На честь відкриття Данило Корилкевич від імені адміністрації подарував Свято-Успенському храму ікону з бурштину.
Довідково: до цього часу церквою майданцям слугувала каплиця, побудована у роки Великої Вітчизняної війни. Пізніше радянська влада перетворила її на зерносклад. Найближча церква, яку відвідували мешканці Майдану, знаходилася за 14 кілометрів у селі Соснівка. Дорога туди пролягала через ліс.

28 тисяч перераховано дітям-сиротам Дубенщини
Як повідомляє в. о. начальника служби у справах дітей Дубенської РДА Володимир Провальчук, у липні 2011 року на рахунки дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування, надійшло 28 тисяч гривень. Нині на Дубенщині зареєстровано 96 обездолених дітей.
Нагадаємо, що у червні цього року на ім’я дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було відкрито накопичувальні банківські рахунки. Вони щомісяця поповнюються коштами, виділеними з районного бюджету, а також спонсорськими надходженнями. Відкриття цих рахунків було здійснено у рамках районної Програми соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2011-2013 рр., створеної за ініціативою голови Дубенської РДА Данила Корилкевича.

У Семидубах відкрили дитячий садок
У селі Семидуби Дубенського району відкрили дитячий садок, розрахований на 20 дітей. Знаходиться він у приміщенні місцевого аграрного ліцею. За словами голови Семидубської сільської ради Миколи Ковальчука, дитсадок хоч і маленький, але це – перший крок, оскільки семидубські діти не мали можливості відвідувати ДНЗ 25 років: «Ми займаємо невелике приміщення, і діти мають змогу перебувати у садочку досить короткий час - з дев’ятої ранку до дванадцятої дня. Проте зараз, завдяки голові Дубенської райдержадміністрації Данилу Корилкевичу, планується відновлення тієї будівлі, де був дитячий садочок раніше. Це на порядок краще і просторіше, але в той же час занедбане приміщення. Тим більше, демографічна ситуація в селі значно поліпшилась. Якщо минулого року в Семидубах народилося дев’ятеро дітей, то в цьому році їх одинадцять. Це при тому, що рік ще не закінчився і, якщо не враховувати тієї кількості дітей, яка з’явилася на світ в цілому на території сільської ради, що об’єднує шість сіл. Тому більше приміщення – це, щонайменше, необхідність».

Довідка: На заробітну плату вихователям та облаштування дитячого садка з короткотривалим терміном перебування у с. Семидуби було витрачено 82 тисячі 200 гривень, виділених з районного бюджету. Вихователі готуватимуть дітей до школи згідно із загальноприйнятою програмою, займатимуться гімнастичними вправами, музикою, образотворчим мистецтвом. Також проводитимуться уроки з виховання, заняття на розвиток мовлення, спілкування, поводження в колективі.
Дитячий садок у с. Семидуби був заснований у 1972 році. Після розпаду СРСР, колгоспу, та за відсутності фінансування, робота ДНЗ була припинена у 1986 році, а двоповерхове приміщення повністю занепало. Нині для відновлення дитячого садка затверджено проектний кошторис загальною вартістю 1,5-2 мільйони гривень. На сесії Дубенської районної ради, яка відбудеться у жовтні цього року, розглядатиметься питання щодо виділення коштів з районного бюджету на реконструкцію садочка. Разом з тим голова Дубенської райдержадміністрації Данило Корилкевич, як депутат обласної ради, буде добиватися залучення коштів з обласного бюджету.

За повідомленнями прес-служби Дубенської РДА. 

Comments are now closed for this entry