На базі Глинської сільської ради 31 серпня ц. р. 
відбувся семінар-навчання керівників органів місцевого самоврядування

Учасники семінару на Рівненському полігоні.

Семінар розпочався із теоретичної частини, яка була побудована так, аби дати змогу головам територіальних громад отримати чимало нової для себе інформації. Спочатку розглядалося питання “Про підсумки другого туру огляду сільських населених пунктів та місцевих рад у відповідності з критеріями оцінки роботи”. З інформаціями з цього питання виступили заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук, завідуюча відділом освіти РДА Валентина Бондарчук та голова районної ради Василь Тимощук. Вони відзначили, що під час другого туру огляду сільських населених пунктів було виявлено ряд суттєвих недоліків, зокрема, необлаштовані автобусні зупинки, відсутні у селах в'їзні знаки (назва населеного пункту).


Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ольга Єфімчук розповіла про виконання делегованих повноважень органами місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення.
Із новими документами ознайомили сільських голів начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та енергозбереженя РДА Владислав Щавінський, начальник районного управління Пенсійного фонду Світлана Жовтанюк.
Перед присутніми також виступили заступник голови райдержадміністрації Микола Аніскін та заступник голови районної ради Яків Мельник.
Потім учасники семінару на чолі з головою районної ради Василем Тимощуком прибули в Глинськ, де оглянули об'єкти соціально-культурного призначення та ознайомилися із роботою культурно-дозвіллєвого комплексу, який діє не території місцевої ради.

Під час огляду об'єктів соціально-культурного призначення.


Сільський голова Глинська Петро Ольховець поділився досвідом роботи з колегами, розповів їм про історію села, його видатних людей та інфраструктуру населеного пункту.
Привітно зустрів учасників семінару педагогічний колектив місцевої загальноосвітньої школи. Її директор Валентина Цибульська розповіла про основні аспекти діяльності місцевих освітян, про матеріально-технічну базу навчального закладу, про навчання і дозвілля учнів.
А ще є у школі хороший комп'ютерний клас. Важливо, що він завжди відкритий, учні за бажанням можуть будь-коли попрацювати тут. Тому, мабуть, не випадково чимало випускників цього навчального закладу обирають собі “комп'ютерні” професії.
Приємне враження на учасників семінару також справили будинок культури, дитячий садок “Сонечко”, лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, магазини. У цих закладах працюють віддані своїй справі люди, які повсякчас дбають про медичне, культурне, торговельне обслуговування населення, про затишок і охайність будівель і приміщень.
Родзинкою семінару було те, що його учасники побували на Рівненському полігоні, де бажаючі мали змогу постріляти. Найкраще збивав мішені сучасною зброєю (кулемет і автомат) голова районної ради Василь Тимощук. Тут же голови територіальних громад нашого району оглянули бойову техніку.
Голова районної ради Василь Тимощук, підбиваючи підсумки семінару, висловив щиру вдячність керівникам об'єктів соціально-культурного призначення, наголосивши при цьому, що в Глинську працюють залюблені в свою справу люди.
Загалом, побувавши на території Глинської сільської ради, ознайомившись з роботою об'єктів соціально-культурного призначення, учасники семінару-навчання змогли, без сумніву, взяти для себе чимало цінного з організації роботи рад на підвідомчих територіях.
Євген ШИЛАН.
Фото автора. 

Comments are now closed for this entry