Група учасників форуму.

Напередодні Дня незалежності керівники фракцій ВО “Свобода” в Здолбунівській районній та міській радах Олександр Бондарець і Віталій Чернецький на запрошення голови Конференції українських молодечих організацій діаспори Мирослава Гочака відвідали Конференцію “Молодь діаспори - майбутнє закордонного українства”, яка стала відкриттям Форуму української молоді діаспори “Київ-2011”.
У Конференції взяли участь понад 60 делегатів із 30 країн світу. На відкритті форуму виступили провідні представники української діаспори та відомі громадські й політичні діячі: президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, голова Конференції українських молодечих організацій діаспори Мирослав Гочак, президент Європейського Конгресу Українців Ярослава Хортяні, генеральний секретар СКУ Стефан Романів, голова УГКЦ Блаженніший Святослав та інші.


По закінченні Конференції здолбунівчани обговорили з її учасниками можливі варіанти співпраці між українською діаспорою та нашим районом, передали вітання з Днем незалежності від голови Здолбунівської районної ради Василя Тимощука, а також вручили від його імені на згадку про наш край книгу про Гурбенський бій, який відбувся у квітні 1944 року на теренах нашого району.
Здолбунівські депутати Олександр Бондарець та Віталій Чернецький зазначили, що цей захід має стати одним із перших кроків до співпраці нашого регіону із українською діаспорою, адже вона є важливим елементом української нації, оскільки саме представники діаспори поєднали в собі західні ідеали та українські цінності.

 

Comments are now closed for this entry