Це непросте завдання успішно вдається виконувати органам місцевої влади нашого району. У цьому переконалися і учасники виїзної колегії райдержадміністрації, яка минулого тижня відбулася на теренах Дерманя Першого

Учасники колегії знайомляться з роботою місцевої бібліотеки. 

Делегацію, очолювану заступниками голови райдержадміністрації В. М. Сидорнею, М. О. Аніскіним, О. В. Федоруком, до складу якої увійшли керівники окремих підприємств, установ та організацій району, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, на в'їзді до села зустріла сільський голова Дерманя Першого Л. П. Андрощук. Любов Петрівна, знайомлячи членів колегії РДА та запрошених з соціальним паспортом населеного пункту, фрагментально торкнулась історії села, згадала основні сторінки життя письменників-земляків Бориса Тена та Уласа Самчука, першодрукаря Івана Федорова, Мелетія Смотрицького, імена яких пов'язані з Дерманем.


Потім учасники колегії ознайомилися із роботою будинку культури, фельдшерсько-акушерським пунктом, відділенням поштового зв'язку, загальноосвітньою школою І ступеня, тракторною бригадою ТзОВ “Колос-Інвест”, перукарнею.
Подальше знайомство учасників колегії з селом продовжилося відвідуванням будинку, у якому жив поет-перекладач Борис Тен, та пам'ятних місць, пов'язаних з життям і літературною діяльністю Уласа Самчука.
Під час пленарної частини роботи виїзної колегії, яка відбулася у залі місцевого будинку культури, була дана позитивна оцінка діяльності виконкому Дерманської Першої сільської ради. Виконком сільської ради має певні здобутки у розв'язанні соціальних питань. Однак працювати є над чим. Є невирішені питання в сфері регулювання земельних відносин. На території сільської ради не створено сільську комунальну службу для здійснення належного контролю за роботою систем водопостачання та якістю надання послуг житлово-комунального призначення. Невирішеною проблемою залишається організація централізованого вивозу сміття. Паспорт для облаштування сміттєзвалища не погоджений у відповідних організаціях. Потребує оновлення і генеральний план Дерманя Першого.
У своєму виступі голова райдержадміністрації Віталій Шуль зазначив, що всі об'єкти, які оглянули учасники колегії, дійсно діють, що все це зроблено не “на показуху”, а відображає реальний стан справ. Досягнуто цього завдяки наполегливій праці виконкому сільської ради, особисто сільського голови Любові Андрощук, основним завданням яких є поліпшення добробуту громадян.
На засіданні колегії виступили заступники голови райдержадміністрації О. В. Федорук і М. О. Аніскін, заступник головного лікаря центральної районної лікарні О. Я. Сумко, начальник відділу культури і туризму РДА О. Б. Грушицький, начальник відділу освіти В. М. Бондарчук, сільський голова Л. П. Андрощук.
В обговорених питаннях прийняті відповідні доручення голови райдержадміністрації.
Підсумував розмову на засіданні колегії, ща раз наголосивши на розв'язанні першочергових завдань, голова РДА В. С. Шуль.
Євген ШИЛАН.
Фото автора. 

 

Comments are now closed for this entry