Початок осені - це особливий настрій у кожній родині, адже 1 вересня, у День знань, лунає перший дзвінок, що кличе дітвору за парти.
Підготувати ж школу до нового навчального року в умовах економічної кризи надзвичайно важко без благодійної допомоги батьків, меценатів та спонсорів. Саме їх робочі руки та матеріальна підтримка стали запорукою належної підготовки Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. до 2011-2012 навчального року.
Вдалося відремонтувати дах, заручившись матеріальною підтримкою генерального директора ПП «Компанія Автоленд» Станіслава Олександровича Середюка. Завдяки спонсорським коштам керівника ПП «Мізочпродукт», депутата обласної ради Олександра Мойсейовича Андріюка укомплектовано сучасними меблями кабінет історії та забезпечено водопостачання умивальників, питного фонтанчика в коридорах школи. Крім того, завдяки голові Уїздецької сільської ради Олександру Миколайовичу Стернійчуку та приватному підприємцю Віктору Григоровичу Тишковцю замінено частину підлоги у школі.
Не залишились байдужими до проблем навчального закладу також Степан Олександрович Ситун, Сергій Миколайович Мельник, Олег Ігорович Ольшевський, Сергій Петрович Сіліхін, Сергій Петрович Огородник.
Щире спасибі вам усім від учнів та колективу нашої школи за підтримку, розуміння і суттєву матеріальну допомогу.
Прийміть від нас найкращі побажання: здоров’я, успіхів, трудової наснаги, невичерпної творчої енергії. Сподіваємося, що зроблені вами в ім’я розвитку української школи добрі справи матимуть продовження.
Валентина ТИМОЩУК,
директор Кунинської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry