Ми, депутати Здолбунівської районної ради від фракцій ВО «Батьківщина», «Наша Україна», ВО «Свобода», НРУ, «Фронт Змін» та УНП, висловлюємо свій протест та незгоду з подіями, які відбуваються в нашій країні. Своїми протиправними діями правлячий режим вкотре доводить, що прагне перетворити Україну в тоталітарну державу, основною метою якої є знищення опозиції за допомогою використання правоохоронних органів та суду. Такими ганебними вчинками влада намагається відібрати наше з вами право вільного політичного вибору, право на власну думку.
Владний режим відкрито демонструє, що судовий процес над Тимошенко вийшов за межі правової площини і має виключно політичний характер. У такий спосіб влада намагається відвернути увагу від власних діянь, адже «покращення життя вже сьогодні» з тріском провалилося, економіка України котиться в прірву. Зарплати впали вдвічі разом із гривнею. Ціни досягли рівня країн ЄС. Політика Азарова щодо підприємців виганяє їх в тінь, політичне кредитування великого бізнесу триває – через офшорні податкові дірки витікають мільярди. В цей час Янукович ставить у себе в Межигір’ї золоту сантехніку і купує супервертольоти.
Якщо зараз ми не зупинимо процес встановлення остаточної диктатури, то через короткий час може бути запізно: усі незгодні будуть репресовані, ми втратимо право на майбутнє, на власну державу. Тому закликаємо не бути байдужими і поглянути на процеси, які відбуваються, не крізь призму суду над Тимошенко, а як на сумну українську перспективу.
Ми, депутати Здолбунівської районної ради, звертаємося до громади Здолбунівщини із закликом проявити єдність в рішучому опорі диктатурі і бути готовими до участі у безстрокових акціях протесту. Єдина мова, на яку зважає правляча верхівка, – це консолідована сила народу. У нас ще є шанс усе це зупинити. Мовчати не можна.
Слава Україні! Героям слава!
Заяву підписали 23 із 44 депутатів Здолбунівської районної ради:
1. Кондрачук С. Ю.
2. Бондарець О. І.
3. Бухало О. П.
4. Карпетченко В. М.
5. Яріш О. С.
6. Германюк Н. П.
7. Власюк Л. П.
8. Жовтанюк І. Б.
9. Лиморенко Ю. П.
10. Януль В. С.
11. Пшеничний Ю. В.
12. Буздиган О. М.
13. Нечипорук В. Д.
14. Єфімчук Ф. О.
15. Ворон П. А.
16. Якимчук О. М.
17. Дудяк В. Т.
18. Матвієнко В. В.
19. Дацюк О. Є.
20. Колінько О. В.
21. Романюк Л. М.
22. Бондарчук Л. Т.
23. Васильчук В. Л.

Comments are now closed for this entry