Наказ військового комісара Здолбунівського районного військового комісаріату
18.08.2011 року м. Здолбунів № 69

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 4.11.2010 року № 1009/2010 з 1 жовтня по 30 листопада 2011 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
2. Явці на призовну дільницю Здолбунівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1993 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1986-1992 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або вони не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат 1 вересня 2011 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Здолбунівського району, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Військовий комісар
Здолбунівського районного військового комісаріату
підполковник О. П. ЄМЧЕНКО.

Comments are now closed for this entry