Допомогти слабозорим дітям Рівненської області вирішили члени Молодіжної організації Народної Партії. Вони розпочали акцію «Покажи дитині світ!» зі збору коштів для відкриття спеціалізованого комп'ютерного класу.
У такий спосіб активісти-народники намагаються привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Для прикладу, нині у Рівненській області на обліку перебуває 4483 дитини з вадами зору, з них 3734 шкільного віку. Для повноцінного навчання вони потребують не лише належного забезпечення підручниками та художньою літературою, а й сучасними спеціалізованими комп'ютерами. Без них нині ми просто не уявляємо свого життя.
На жаль, потреби слабозорих дітей нині випали з поля зору держави. Загальновідома проблема із забезпеченням підручниками учнів загальноосвітніх шкіл, однак набагато гостріше вона стоїть перед учнями, які навчаються у спеціальних школах-інтернатах для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку. Ці проблеми з парламентської трибуни піднімав народний депутат України Микола Шершун. Він наголошував, що дитина з особливими потребами може стати повноцінним членом суспільства за умови, якщо отримає якісну освіту, здобуде корисну спеціальність. Допомогти швидше адаптуватися у навколишньому світі таким дітям може кожен з нас, долучившись до акції «Покажи дитині світ!». До вересня у торговельних закладах та громадських місцях Рівненської області будуть розміщені спеціальні скриньки жовтого кольору для збору коштів на відкриття на Рівненщині спеціалізованого комп'ютерного класу для слабозорих дітей. Нині таких в Україні менше десятка, відтак вони не задовольняють потреби більшості цих дітей.
Тому члени Молодіжної організації Народної Партії мріють зібрати кошти на такий клас для маленьких мешканців північних районів Рівненської області.
80 відсотків сприйняття навколишнього світу діти отримують через зір. А обмежуючи їхній доступ до книги, підручника, комп'ютера, ми закриваємо їм вікно у світ, забираємо можливість повноцінно жити і працювати у майбутньому.
Прес-служба РОО
Народної Партії.

Comments are now closed for this entry