прийом громадян у Здовбицькій сільській раді
ведуть голова РДА В. С. Шуль та депутат облради Й. В. Гаврищак.

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Віталій Шуль здійснив прийом громадян у Здовбицькій сільській раді. Одна громадянка, працівниця вагонного депо Здолбунів Г. І. Синичич, звернулася до керівництва району з життєво важливим для її сім’ї питанням – потрібні чималі кошти на складну операцію в Києві чотиримісячному внуку. Уважно вислухавши відвідувачку, В. С. Шуль порадив їй підготувати необхідні документи для отримання матеріальної допомоги. Свою допомогу запропонував і депутат обласної ради, начальник вагонного депо Й. В. Гаврищак, який також був присутній на прийомі.


Голова РДА та депутат обласної ради цікавилися у сільського голови Ю. А. Боярчука станом справ на підвідомчій території. Зокрема, Юрій Анатолійович розповів, що сільський бюджет за підсумками півріччя виконаний на 114 %, ведеться облаштування території біля сільського будинку культури, виділяються кошти на вуличне освітлення, придбання меблів для дитячого дошкільного закладу, ремонт доріг тощо.
На завершення свого перебування у Здовбиці, В. С. Шуль та Й. В. Гаврищак ознайомилися з роботою об’єктів соціально-культурної сфери села.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry