Основним питанням, яке обговорювалося на координаційній нараді працівників правоохоронних органів району, що відбулася 15 липня ц. р. у прокуратурі району, був стан боротьби із злочинністю та протидії корупції на території Здолбунівщини за І півріччя 2011 року. Учасники наради детально проаналізували ефективність профілактичних заходів, які вживалися у звітному періоді для стабілізації криміногенної ситуації в районі.
В цілому на території Здолбунівщини не зафіксовано росту злочинності, однак серед окремих категорій відбулося зростання, а саме: пограбування – на 33 %, спричинення тілесних ушкоджень та побоїв – на 50 %, вчинення злочинів в громадських місцях – на 200 %, наркоманія – на 15,6 %, вчинення злочинів особами, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, - на 42,9 %, неповнолітніми особами – на 114,3 %, серед осіб, що раніше вчиняли злочини. – на 240,9 %.
Окрім того, впродовж І півріччя 2011 року вчинено ряд злочинів, які в аналогічному періоді минулого року не були вчинені. Зокрема, на території району скоєно 1 навмисне вбивство, зареєстровано 5 фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 2 з яких призвели до смерті потерпілих осіб, 1 згвалтування, 4 крадіжки державного майна, 1 навмисне пошкодження майна.
За підсумками наради керівниками правоохоронних органів району розроблено ряд заходів, спрямованих на зміцнення законності та покращення криміногенної ситуації на території Здолбунівського району.
Олена ТАРАСЮК,
помічник прокурора району.

Comments are now closed for this entry