Сучасний дошкільний заклад 21-го століття… Який він? Можливо, такий, як наш «Грайлик» - невеликий, теплий, чистий, сповнений домашнього затишку, любові, дитячого сміху, з доброякісним харчуванням, в екологічно чистому куточку?
Є в нашому маленькому, але славному м. Здолбунові тиха і спокійна вулиця Садова, де навесні буяють садки пишним цвітом, а влітку радують смачними плодами. І всі чотири пори року протягом десятиліть безупинно дзвенять на вулиці Садовії дитячі голосочки. Понад 60 років тому вперше свої двері відчинив залізничний дитячий садок «Ластівка». Педагоги віддано працювали, дарували дітям свої знання, любов, щирість своєї душі. Але з плином часу, зі змінами в державі дитячий садок закрили. Ну, а зміни, як показав час, тільки на краще!
Першого січня 2001 року було відкрито дошкільний навчальний заклад «Грайлик». Це робить його ще цікавим і унікальним для підростаючого покоління, бо ніби ще молодий садок, а має вже велику історію. Усілякі часи переживав наш заклад – в групах бувало і густо, і пусто. Але садочок вижив, вистояв, і зараз у його стінах 115 вихованців, а бажаючих відвідувати наш заклад приблизно стільки ж.
Великих зусиль, щоб підняти рівень життя ДНЗ «Грайлик», докладає завідувач О.Ф. Давидюк. Протягом цих років у закладі відкрито 4 групи для дітей різного дошкільного віку, а це нові робочі місця. На базі садочку працює методист, психолог, спортінструктор, вчитель іноземної мови.
А ще заклад має свою котельню, тому у нас завжди тепло. Також планується добудова музичного залу, заміна старих вікон на нові – пластикові.
Оксана Федорівна дбає про надання якісної дошкільної освіти. Спонукає педагогів самовдосконалюватися, розвиватися, реалізовувати себе як педагога згідно із Базовою програмою розвитку дитини «Я у Світі».
Колектив ДНЗ «Грайлик» - це і мудрі, досвідчені вихователі, і молоді творчі,люди захоплені своєю роботою, розумні, щирі, ласкаві, - допомагають дитині визначити свій шлях у житті. Якщо поряд з дитиною надійний турботливий дорослий, вона завжди почуватиметься захищеною – як фізично, так і психологічно.
Такими ж надійними і турботливими стали батьки наших вихованців, за що ми їм безмежно вдячні. Завдяки їх підтримці щороку зміцнюється матеріальна база закладу: групи комплектуються новими меблями, іграшками, літературою і ін..Не стоїть осторонь наших проблем і міська влада, відчувається допомога особисто міського голови І.О. Ольшевського.
Минають роки, змінюється світ, але щороку до нас приходять нові дітки, даруючи нам нові надії, віру в краще майбуття, наснагу до творчості, прагнення до самовдосконалення.
До зустрічі у ДНЗ «Грайлик»!Хай щастить!
Ірина Кузьміч,
методист ДНЗ “Грайлик”.

Comments are now closed for this entry