Мальовничий Мізоч розкинувся в долині між пагорбів, наче у зеленій чаші. Багатий він своєю цікавою історією та талановитими, роботящими людьми, дав світові видатних науковців, педагогів, військовослужбовців, митців, політиків... Наші земляки живуть і працюють не лише в Україні, а й за кордоном. Але, де б вони не були, душею завжди тягнуться до рідного краю.
У вересні цього року відбудеться святкування Дня селища з нагоди 250-ї річниці надання Мізочу магдебурзького права. Нагадаємо, 23 вересня 1761 року Мізоч став містечком, що зумовило його стрімкий економічний, політичний та духовний розвиток.
Шановні мізочани, запрошуємо вас до участі у підготовці та проведенні свята селища. Якщо у вас є старі цікаві фотографії, документи, вирізки з газет про Мізоч, спогади очевидців історичних подій, давні книги про селище та його мешканців, просимо надати ці матеріали в Мізоцьку публічну бібліотеку, або надіслати на нашу електронну скриньку:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Бібліотека здійснює краєзнавчу роботу, збирає матеріали про минуле та сучасне Мізоча, веде папки «Стародавній Мізоч», «Сучасний Мізоч», «Талановиті земляки», а також збирає старі й сучасні фотографії мізочан і Мізоча, його вулиць, будинків, краєвидів для організації на святі фотовиставки «Минуле і сучасне Мізоча у фотографіях».
За бажанням з документів та фотографій будуть зроблені копії, а оригінали - повернуто їх власникам.
На святі ми також будемо раді бачити народних умільців із виставками їхніх виробів, колекціонерів із їхніми зібраннями, людей, що мають якесь захоплення, котре вони хочуть показати громаді, та усіх, хто прагне з користю відпочити і цікаво провести час.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою публічною бібліотекою.

Comments are now closed for this entry