Сподіваюсь, що всі, якщо навіть не знають заповідей Божих, принаймні, розрізняють, що таке “добро” та що таке “зло”. Але чи пам’ятають, що виявлені співчуття та щедрість повернуться в десятикратному розмірі? Адже, віддаючи, – збагачуємось.
     Цей принцип характерний для Українського Червоного Хреста, який є доброчинною громадською організацією, основна діяльність якої спрямована на надання допомоги та підтримки тим, хто її потребує. Районна організація Товариства Червоного Хреста України працює над втіленням в життя 10-ти довгострокових гуманітарних програм, які фінансуються виключно за рахунок особистих членських внесків і пожертв від громадян, окремих підприємств і організацій, релігійних громад.      Вже стало доброю традицією в квітні-травні проводити місячник Українського Червоного Хреста. Відрадно те, що в цьому році на наше звернення відгукнулось багато громадян. На рахунок районної організації за цей період надійшло 5262 грн., було зібрано також від населення одяг та взуття на суму 1799 гривень.
     Фінансову підтримку нашій організації під час проведення місячника надали в першу чергу учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл і дошкільних дитячих закладів (нач. відділу освіти РДА В. М. Бондарчук), працівники дільниці електромереж (заст. начальника С. С. Кузмірук особисто вніс 50 грн.), РВ УМВС ( нач. С. Г. Гандзелевський), відділу культури та туризму (О. Б. Грушицький), локомотивного депо (Ф. П. Гушинець), станції Здолбунів (В. В. Будько), члени ТЧХУ Будеразької лікарської дільниці (головний лікар, голова дільничного комітету Товариства Червоного Хреста України А. Х. Велісейко).
Хочу подякувати генеральному директору СП ТзОВ “Тиса” О. П. Гмитруку, який особисто вніс на гуманітарні програми 300 гривень.
     Президія правління районної організації щиро вдячна тим, хто виявляє співчуття, милосердя і доброту, відкликається і допомагає одягом, взуттям, продуктами харчування, коштами.
     Нехай всім вам за добро воздасться добром.
Володимир БОРОДІЙ,
голова районної організації Товариства Червоного 
Хреста України.

Comments are now closed for this entry