Широкий асортимент товарів, близько тисячі їх найменувань,
пропонують покупцям у магазині, що у с. Гільча Друга. Нещодавно у торговельному закладі було зроблено ремонт,
 оформлено його фасад у відповідності з фірмовим стилем та кольорами.

Щороку в першу суботу липня у всьому світі відзначається Міжнародний день кооперації. Як і для кожного колективу, для кооператорів Здолбунівщини професійне свято - це чудова нагода підсумувати вже зроблене і намітити плани на майбутнє.
Споживча кооперація нашого району має славну історію і хороші традиції. Але головний здобуток в тому, що кооператори Здолбунівщини з оптимізмом дивляться у майбутнє. Звісно, ми теж відчули досить суттєвий вплив кризи. Але прийняли для себе принципове рішення: як би важко не було, не скорочувати працівників, не залишати людей без шматка хліба насущного. Бо кризи приходять і відходять, а справжні фахівці потрібні завжди. І, як результат, ми збільшуємо обсяги діяльності, а люди, які працюють, розуміють: споживча кооперація створювалась не одним поколінням пайовиків і наше завдання - примножити ці надбання на новій, сучасній базі і достойно передати їх дітям та онукам.


Сьогодні приємно відзначити, що останніми роками система споживчої кооперації району впевнено крокує шляхом поступального економічного розвитку.
Сьогодні основним своїм завданням вважаємо приведення підприємств до сучасного, конкурентоспроможного вигляду. Із оформленням фасадів магазинів, з використанням фірмового стилю та кольорів, проведенням у торговельних закладах сучасних ремонтів, заміною в них вікон і дверей на енергозберігаючі. Одним словом, робимо все для того, щоб кооперативний магазин був окрасою села. Адже нерідко він є соціокультурним центром в селі, куди люди ідуть не тільки, щоб придбати товар, а й щоб поспілкуватися, обговорити останні сільські новини. Незважаючи на кризу, останнім часом було зроблено ремонти у магазинах сіл Урвенна, Гільча Друга, П'ятигори, Кунин, Уїздці, універмазі селищиа Мізоч. Проводяться і ремонти тих магазинів, які з об'єктивних причин передані в оренду.
Свій внесок у загальний успіх робить кожен кооператор району. Низький уклін Вам, колеги. Щиру вдячність хочу висловити голові правління Гільчанського СТ Раїсі Назарівні Кравчук, яка за багаторічну сумлінну працю нагороджена почесною відзнакою Укоопспілки «Знак пошани», заступнику директора Виробничо-заготівельного торгового підприємства Поліні Яськівні Цюзь, яка напередодні професійного свята отримала Почесну грамоту Федерації профспілок України, заступнику голови правління райспоживспілки Любові Володимирівні Кондратюк, яку було обрано делегатом IV з'їзду профспілки споживчої кооперації України, нагороджено грамотами правління облспоживспілки, федерації профспілок області, обласної ради. Слова вдячності адресую головному бухгалтеру райспоживспілки Юлії Володимирівні Іванцовій, яка хоч і порівняно недавно працює в споживчій кооперації, але вже встигла завоювати повагу й авторитет у кооператорів не тільки району, а й області.
Здавна в народі кажуть, що дім ошатний і затишний, коли в ньому є господиня, а в споживчій кооперації правило: „якщо за прилавком господиня, то магазин, як світлиця в хаті". Тоді у торговельний заклад приємно зайти не лише за покупками, а й щоб поспілкуватися, чи випити філіжанку кави. Справжніми господинями прилавку, високопрофесійними фахівцями своєї справи є Ольга Іванівна Ставицька, Наталія Іванівна Блищик, Ганна Михайлівна Шинкарук, Валентина Володимирівна Семенюк, Людмила Федорівна Кочубей з Гільчанського споживчого товариства, Світлана Володимирівна Михайлицька, Любов Антонівна Власюк, Галина Володимирівна Кондрачук, Любов Олександрівна Кошицька, Галина Георгіівна Момоток з Виробничо-заготівельно торгового підприємства.
Золотим фондом споживчої кооперації є ветерани, які творили її історію, віддали цій роботі свою долю, найкращі роки, гарячі серця.
Десятки років пропрацювали у споживчій кооперації Наталя Ярославівна Матяк - головний бухгалтер Виробничо-заготівельно торгового підприємства, Людмила Корніївна Чеховська - заступник голови правління Гільчанського споживчого товариства, Надія Петрівна Конончук - головний бухгалтер Гільчанського споживчого товариства, Любов Зіновіївна Панасюк - економіст райспоживспілки.
Не можна не згадати і людей, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку, але зробили значний внесок у розвиток споживчої кооперації району. Це Антоніна Петрівна Тимощук, Віра Володимирівна Баюк, Тамара Ананіївна Андреєва, Анатолій Кузьмович Гребенюк, Купріян Іванович Устянчук, Володимир Іванович Гук, Людмила Петрівна Мельник, Іван Лаврінович Мартинюк, Ольга Миколаївна Степанчук, Євгенія Петрівна Сащук, Софія Євтухівна Калікіна, Ольга Терентівна Кондратюк, Марія Самойлівна Середюк, Марія Степанівна Дудяк, Віра Тимофіївна Малік, Софія Захарівна Іванець,Тамара Михайлівна Мельник і багато інших.
Низький уклін Вам, і щира вдячність за Вашу нелегку, щоденну добросовісну працю. Хай повняться добром Ваші серця, а добробутом - домівки, нехай Вам завжди так само лагідно, як і нині, в зеніті літа, посміхається сонце.
Оксана
СОЛОТИС-ШОЛУДЬКО,
голова правління
райспоживспілки.

 

Comments are now closed for this entry