Цей усміхнений хлопчик – Владик Черняк. Він - учень сьомого класу міської загальноосвітньої школи № 6. Життєрадісний, дружелюбний хлопчина має проблеми із здоров’ям. Незважаючи на це, він веде активний спосіб життя, прагне вповні реалізувати свої здібності. Вже декілька років Владик займається в спортивній школі обласного центру “Інваспорт”. Двічі на тиждень він охоче відвідує тренування, де вивчає ази футбольного мистецтва.


Нещодавно у складі команди спортшколи юний здолбунівчанин взяв участь у фінальних змаганнях ХVІІІ Всеукраїнської Спартакіади “Повір у себе” серед дітей з обмеженими можливостями, яка проходила в МДЦ “Артек” і була присвячена 20-ій річниці Незалежності України. Вдалий виступ рівненських футболістів забезпечив їм впевнену перемогу. За перше місце всіх членів команди, в тому числі і Владислава, нагороджено медалями та дипломами Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”.
Перебування у “Артеку” запам’яталося хлопчику не лише участю і перемогою у змаганнях, а й незабутнім відпочинком, неповторними враженнями, цікавими знайомствами. Тут він отримав такий заряд енергії та бадьорості, якого вистачить на весь наступний навчальний рік.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry