18 червня 2011 року в міському гідропарку відбувся творчий звіт народного аматорського оркестру українських народних інструментів Здолбунівського районного будинку культури.
Оркестр - колектив талановитих музикантів, заснований в 1965 році. 27 травня 1973 року йому було присвоєно почесне звання «народний самодіяльний». З 2002 року диригентом колективу є Василь Володимирович Коломис.
Вміння на професійному рівні виконувати як обробки народних пісень, так і класичні твори – характерна риса оркестру. У його багатому й різноманітному репертуарі звучать твори і самодіяльних композиторів Здолбунівщини Олександра Ткачика, Бориса Доліна. Своєрідність виконавського стилю забезпечує колективу заслужений успіх і визнання у шанувальників музики.
Яскравим фрагментом виступу колективу став твір О. Ткачика «Вертикаль». Вразив майстерністю виконання соло на валторні Анатолій Шах. По-новому зазвучала пісня Одарки з опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського у виконанні Ірини Мельник.
Минатимуть роки, та залишиться незмінним чарівливий світ неповторних мелодійних звуків, стиль, емоційність колективу. Його творчість зворушуватиме, хвилюватиме, спонукатиме до роздумів, мрій, надій. Адже музика житиме поміж нас завжди, бо вона – це вічно живе вогнище.
Валентина Теребійчук,
провідний методист
районного
будинку культури.

Comments are now closed for this entry