Словами «Рідному садочку – 20!» розпочали урочистості з нагоди ювілею Здолбунівського ДНЗ «Усмішка» його працівники. Відчувалось, що промовляють їх щиро, з любов‘ю, радістю і гордістю, що справді садочок для них – не просто місце роботи, а друга домівка. Адже саме з «Усмішкою» пов‘язане їх становлення на освітянській ниві, тут пробігає значна частина життя, тут - дружне коло колег-однодумців, які завжди зрозуміють, допоможуть, порадять, а, головне, тут чекають на них ті, заради кого хочеться жити і працювати, творити і підкоряти вершини педагогічної науки, - їх вихованці, їх діти. Не помиляюсь, саме їх діти, бо насправді, вболівають за них не менше, ніж рідні матусі.


Сьогодні у колективі «Усмішки» 60 працівників, з яких 27 - педагоги, значна частина цих людей у садочку розпочали і дотепер продовжують свій трудовий шлях. А для багатьох знаних у освітянських колах особистостей «Усмішка» була стартом, заклавши основу їх професіоналізму.
Колективу закладу є чим гордитись. Нині в 11 групах садочка пізнають світ і готуються до навчання у школі 317 малят, а за два десятиліття роботи «Усмішки» їх було тисячі. Для розвитку і відпочинку дошкільнят в садочку створені всі умови, там завжди затишно, чисто та красиво. Це - не пусті слова, адже «Усмішка» має визнання і авторитет не лише у нашому місті чи районі, а й в області та поза її межами. Цьогоріч садочок виборов друге місце в обласному конкурсі закладів дошкільної освіти, є опорним по впровадженню нової базової програми розвитку дитини «Я у світі». За рішенням регіональної експертної ради при управлінні освіти і науки Рівненської ОДА садочок атестований з відзнакою.


Колектив «Усмішки» багатий на педагогічні таланти. Пишаються колеги успіхами Наталії Георгіївни Лаби, відмінника освіти України, вихователя-методиста садочка, автора методичних посібників, які отримали гриф Міністерства освіти і науки України, а значить, - рекомендовані до використання працівниками дошкільної освіти по всій державі. Не раз на базі садочка відбувались заходи з обміну досвідом. Працівники ДНЗ мають чимало відзнак за свою працю.


Звичайно, в успіхах і здобутках садочка значна заслуга його беззмінної з часу відкриття завідуючої Жанни Володимирівни Кадлубіцької - талановитого, творчого педагога, всією душею відданого справі виховання підростаючого покоління, мудрого керівника, людини доброї і щедрої душі. Вона зуміла згуртувати працівників, виступає в ролі натхненника і координатора усіх добрих справ колективу, а, коли потрібно, відстоює його інтереси.


У день свята в «Усмішці» були раді гостям, яких з квітами, подарунками, щирими вітаннями прийшло сюди чимало. В актовій залі садочка, де відбувались урочистості, панувала по-особливому радісна атмосфера. Її підтримав виступ маленьких усміхнених «сонечок» - вихованців садочка, а пригадати основні віхи історії закладу допомогла його відеопрезентація.
Теплі слова та найкращі побажання адресували винуватцям свята міський голова Здолбунова Ігор Ольшевький, голова районної ради Василь Тимощук, заступник голови райдержадміністрації Микола Аніскін, начальник відділу освіти РДА Валентина Бондарчук, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки України Ольга Єгорова, кандидат психологічних наук, професор РДГУ Тамара Поніманська, представник РОІППО Світлана Панкевич, колишня працівниця садочка, а нині директор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст № 5 Жанна Рудик. Вітали ювілярів і їх колеги – керівники ДНЗ міста. Свою завідуючу віншували працівники «Усмішки». Багатьом з них, керівнику садочка, а також і всьому його колективу на святі було вручено ряд відзнак за професійні здобутки. В числі цих нагород - Почесна грамота і грамоти міської ради, відділу освіти РДА, Подяка РДГУ.
Порадували усіх присутніх яскравий концерт, підготовлений працівниками «Усмішки», та щира пісня у виконанні Жанни Кадлубіцької.
...Свято скінчилось і, відкриваючи нову сторінку в історії садочка, побігли його робочі будні-клопоти. Хай буде ця сторінка щасливою і сповненою нових злетів та здобутків. Нехай час, проведений в «Усмішці», назавжди лишається у серцях її вихованців казковим спогадом, а світлий ангел Дитинства ніколи не полишить стін садочка.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.
На фото: фрагменти свята.

Comments are now closed for this entry