З 1 по 21 червня у Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 5 діяв табір літнього відпочинку «Усмішка» для учнів 1-7 класів. У його 5 загонах налічувалось 130 школярів.
З впевненістю можна сказати, що майже місяць канікулярної пори для них пролетів весело, цікаво і пізнавально. Для дітей організували екскурсії до Рівненського зоопарку, обласного краєзнавчого музею, до джерела Святого Миколая. Крім того, вони ознайомились із роботою кондитерського цеху ПП Тишкуна, де залюбки ласували солодкою смакотою. І, звичайно, брали участь у різноманітних цікавих заняттях під керівництвом вихователів та Ольги Григорівни Ткачук, заступника директора школи, яка цьогоріч координувала роботу «Усмішки». Важливою спільною, відповідальною справою дітей і педагогів стало підготовлене і проведене ними 15 червня «Свято друзів».
На захід, головною метою якого було утвердження позитивного іміджу школи, запросили дошкільнят мікрорайону освітнього закладу та їх батьків. Розпочали свято із презентації роботи початкової ланки школи з виховної роботи. Представили присутнім і концертну програму, номери якої готували усі загони табору. А по тому на шкільному подвір’ї влаштували розваги для дітвори, з іграми та конкурсами, можливістю проявити свій талант у малюванні. Наприкінці відбулась табірна лінійка, під час якої нагороджували переможців конкурсів.
І діти, і вчителі сподіваються, що друзів у їх рідної школи стане більше.
Олена Сніжна.

Comments are now closed for this entry