Представники здолбунівської делегації біля експозиції ПП “Компанія Автоленд”
на виставці "Агро-2011".

З 2 по 5 червня в Києві проходила Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2011», організатором якої виступило Міністерство аграрної політики і продовольства України. Її відвідали прем’єр-міністр України Микола Азаров і міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.
Свої здобутки тут презентували понад дві тисячі вітчизняних підприємств з усіх регіонів України, а також більше двохсот іноземних компаній.
У день відкриття на виставці побували представники Здолбунівщини на чолі з головою райдержадміністрації Віталієм Шулем та головою районної ради Василем Тимощуком. До складу делегації увійшли також заступник голови райради Яків Мельник, заступник голови РДА Роман Дрозд, керівники територіальних громад району, депутати. Вони ознайомилися з кращими зразками вітчизняної та імпортної сільськогосподарської техніки, сучасними технологіями агропромислового виробництва, енергозбереження та ін.
Здолбунівщину на агровиставці представляло ПП «Компанія Автоленд», яке очолює Станіслав Середюк.
Члени делегації з нашого району взяли також участь у форумі “Розвиток сільських територій – основа аграрної стратегії України”, влаштованому організаторами виставки для сільських і селищних голів.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry