Протягом квітня-травня 2009 року на підприємствах району сталося чотири нещасних випадки.
20.04.2009 року при спробі перелізти через огорожу тваринницької ферми отримав травму ноги підвожчик кормів ТзОВ “Горинь-Інвест”. Комісія з розслідування виробничих факторів, які б призвели до нещасного випадку, не виявила. А так як потерпілий отримав травму, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, нещасний випадок визнаний не пов’язаним із виробництвом.
     08.05.2009 року внаслідок порушення вимог безпеки при експлуатації обладнання отримала травму руки пекар Здолбунівського будинку-інтернату. Під час замішування тіста працівниця протирала пил із борошна на корпусі тістомісильної машини, при цьому підкатною діжею, що оберталася, ліву руку затисло до корпусу машини.      15.05.2009 року під час виконання допоміжних робіт знепритомнів і отримав травму голови слюсар-ремонтник МПзОВ “Квант”. При розслідуванні нещасного випадку на робочому місці шкідливих і небезпечних факторів, які могли б призвести до погіршення самопочуття потерпілого, комісією не виявлено. Встановлено, що потерпілий знепритомнів внаслідок загального хронічного захворювання, тому даний випадок визнаний не пов’язаним із виробництвом.
     16.05.2009 року отримала травму руки оператор ТОВ “Волинь-шифер”. Не зупинивши агрегат, вона відкрила захисне огородження і за допомогою скребка проводила очистку обладнання. В цей час дією рухомого обладнання травмувало кисть правої руки. Комісією встановлено, що нещасний випадок стався внаслідок порушення потерпілою вимог охорони праці та недостатного контролю безпосереднього керівника за виконанням робіт підлеглими працівниками.
     Пам’ятайте: дотримання вимог безпеки при виконанні виробничих завдань – запорука Вашого здоров’я і життя!

Comments are now closed for this entry