Чотири роки ПАТ КБ «Надра» не повертає мені з депозитного вкладу кошти і не виконує рішення суду з цього приводу. З департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України до мене надійшов лист, де зазначено, що «…до теперішнього часу виконавчою групою виявлено лише 10 транспортних засобів, які належать на праві приватної власності боржнику – ПАТ КБ «Надра». Банк винен вкладникам 400 млн. грн.
«Сліпий» і «немічний» департамент виконавчої служби не бачить на вулицях навіть офіси та банкомати, які належать ПАТ КБ «Надра». Де вже там, щоб накласти арешт на майно та розрахункові рахунки цього боржника… В 2010 році Здолбунівський районний суд визнав дії державного виконавця протиправними, але той те ігнорує. Тим часом ПАТ КБ «Надра» «під дахом» департаменту державної виконавчої служби продовжує приймати вклади від населення. За звітом аудиторської фірми «ПКФ Аудит-фінанси» щодо фінансової звітності ПАТ КБ «Надра» за 2009 рік, банк порушує багато нормативних і регуляційних вимог щодо діяльності банків в Україні; видно, що обманює, приховує, зволікає, ще й «не надав документального підтвердження щодо переліку учасників-акціонерів, які прямо та опосередковано володіють найбільшими частками в статутному капіталі банку». Тобто навіть не відомо, кому належить цей «банк».
Як же простим людям боротися з тотальною корупцією? Не варто нині сподіватися на правосуддя в Україні. Краще, поки ще існують правдиві ЗМІ, чим швидше застерігати один одного обминати банк «Надра», усіляких злочинців, аферистів.
Обдурених цим банком вкладників прошу об’єднатися. Дзвоніть: 066 043 80 79, 067 164 45 75.
Остапчук,
Петро Васильович.
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry