утилізації заборонених та непридатних до використання засобів хімічного захисту рослин, що залишилися у спадок від колишніх колгоспів. А також візьмуться за вивезення сміття у районах та облаштування культурних пасовищ. На такі потреби спрямують кошти природоохоронного фонду, а це в цілому майже 10 мільйонів гривень.
Цьогоріч у фонд надійшло на 1 мільйон гривень більше, ніж планували. До того ж в області вперше практикуватимуть співфінансування з районних природоохоронних фондів. Окрім цього, на утилізацію хімічних засобів захисту рослин частину коштів спрямують із державного бюджету. Таким чином, фахівці візьмуться за неконтейнеризовані отрутохімікати, а також за ті, що вже довгий час зберігаються в контейнерах. Загалом питання планують вирішити впродовж 2011-2012 років.
Найближчим часом фахівці займуться будівництвом, реконструкцією та ремонтом каналізаційних мереж у районах.Такі роботи проводитимуть, зокрема, у Демидівці, Здолбунові, Рокитному, Володимирці, Дубні, Радивилові, Дубровиці, Сарнах, а також у Бармаках (Рівненський район).
Натомість, щоб у районах вирішити питання із вивезення сміття, закуповуватимуть автомобілі. На це виділятимуть кошти з обласного та районних фондів.
Також фахівці подбають про встановлення меж заповідних зон.
Із офіційного сайту
Рівненської ОДА.

Comments are now closed for this entry