Минулих вихідних на "вісімці".

Згідно з розпорядженням міського голови № 61-р від 11.04.2011 р. до 28 травня поточного року планувалось обладнання чотирьох місць масового відпочинку на водоймах міста - по вул. Заводській, вул. Шевченка (гідропарк), два по вул. Старомильській.
Спеціалістами райсанепідемстанції у травні-червні тричі було проведено перевірки стану підготовки місць відпочинку з дослідженням зразків грунту, піску, води з питних фонтанчиків і водойм. Перевірками встановлено, що здійснені певні роботи з благоустрою територій пляжів: очищено прибережні смуги від водоростей, завезено пісок, огороджено місця для купання дітей, відремонтовано малі архітектурні споруди (роздягальні, грибки, лавочки тощо), туалети.


Вода з питних фонтанчиків відповідала вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Вода з водойм за санітарно-хімічними, мікробіологічними, паразитологічними показниками, вмістом радіонуклідів відповідала санітарним правилам, вібріонів холери не виявлено.
Грунт за санітарно-хімічними, мікробіологічними, паразитологічними показниками відповідає вимогам.
Станом на 1.06.2011р. Здолбунівська райСЕС погодила відкриття місць масового відпочинку на трьох водоймах (по вул. Заводській, Шевченка, Старомильській). Через незавершеність робіт з благоустрою та відсутність питного фонтанчика не погоджено відкриття пляжу по провулку Старомильський (пляж для дорослих).
Спеціалісти райСЕС здійснюють контроль за дотриманням санітарного законодавства в місцях масового відпочинку населення (з лабораторним дослідженням зразків води) впродовж літнього сезону. Про результати досліджень населення міста буде поінформовано через засоби масової інформації.
Олександр РОГАНІН,
лікар з комунальної гігієни
райсанепідемстанції.
Фото Володимира Дрозюка. 

 

Comments are now closed for this entry