Цільова програма "Власний дім" спрямована на збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва та забезпечення можливості будівництва житла для всіх громадян області, які потребують поліпшення житлових умов.
Пільговий кредит за програмою «Власний дім» надається індивідуальним забудовникам, які проживають в сільській місцевості не менше двох років, працюють в господарських формуваннях або установах, що функціонують в сільській місцевості, ведуть особисте селянське господарство. Проте, враховуючи наявний стан забезпечення робочими місцями в сільській місцевості, в окремих випадках за клопотанням органів місцевого самоврядування кредити можуть надаватися громадянам, що будують житло в селах і селищах, а працюють в інших галузях господарства, незалежно від форми власності, або в установах та організаціях, розташованих у межах району.
Для селян кошти видають під 3 відсотки річних на 20 років. Однак багатодітні родини, а також молоді сім’ї мають пільги. Подружжя, у якому чоловік та дружина - віком до 35 років, отримують кредит на 30 років, а сім’ї, у яких троє і більше дітей до 18 років, не сплачують відсотків.
Сума кредиту визначається фондом з урахуванням платоспроможності позичальника та не може перевищувати кошторисної вартості індивідуального житлового будинку та надвірних підсобних приміщень і граничного розміру кредиту в сумі 50 тис. грн. – для добудови (придбання) будинку, а також 100 тис. грн. – для спорудження нового житлового будинку. Кредит на газифікацію надається в розмірі до 2 тис. грн. з погашенням його впродовж наступних 2 років із внесенням також додаткової плати за користування ним в розмірі трьох відсотків річних.
Надання кредиту здійснюється на підставі кредитної угоди з Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
В Здолбунівському районі за 2010 рік сільським жителям надано пільгові кредити на загальну суму 83,7 тис. грн., в тому числі: на придбання будинку – 1 особа – 50 тис. грн.; на добудову будинку – 1 особа – 11,7 тис. грн.; на газифікацію житлового будинку - 11 осіб – 22 тис. грн.
Пропонуємо жителям району за детальнішою інформацією щодо укладання вищевказаних кредитів по цільовій програмі підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» звертатись до селищної, сільських рад, а також безпосередньо до обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 14, 2-й поверх, каб.266, тел.(0362)26-84-47.

Comments are now closed for this entry