Для прихожан Свято-Казанської парафії м. Здолбунова день освячення храму став по-особливому святковим. Адже така подія, дійсно, виняткова, і бути її свідком випадає шанс не кожному.
Останні кілька років активно велося будівництво храму, були зведені куполи, виготовлений іконостас, придбані дзвони, ікони та інше.
Словами “Христос воскрес!” вітав здолбунівчан та гостей Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій. У співслужінні з духовенством району він освятив храм на честь мучениці Тетяни, який є частиною великого церковного будинку. До спорудження у майбутньому центрального храму на честь Казанської ікони Божої Матері в новоосвяченому, який ще називають “теплим”, як і раніше, здійснюватимуться усі богослужіння.
Після Божественної Літургії та Хресного ходу Владика Варфоломій звернувся до присутніх зі словами проповіді, а також вручив церковні нагороди за заслуги перед Українською Православною Церквою - ордени Святителя Димитрія, Митрополита Ростовського, Петру Ніколайчуку, Людмилі Стєнєчкіній та настоятелю храму о. Юрію Шевчуку.
В церковних урочистостях взяли участь і привітали прихожан голова райдержадміністрації Віталій Шуль, заступник голови райради Яків Мельник, начальник відділу культури і туризму РДА Олег Грушицький, вони ж подарували для храму ікону.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry