У ніч з 19 на 20 травня цього року поблизу водойми у селі Будераж працівники першого сектора оперативного реагування Держрибоохорони у Рівненській області Валентин Ціхоцький, Олександр Новак та Сергій Пєтух затримали трьох браконьєрів, котрі ловили рибу забороненим знаряддям – так званим електроловом. Всі порушники були у нетверезому стані, а один з них у недалекому минулому носив на плечах міліцейські погони.
На запитання наших інспекторів, звідки в них браконьєрські знаряддя лову, колишній міліціонер без зайвих вагань заявив, що виготовляє ці пристрої власноруч і на замовлення своїх місцевих дружків регулярно здійснює незаконний вилов риби. Не зупинили браконьєрів і неодноразові наші застереження в засобах масової інформації про те, що з 1 квітня по 20 травня тривав нерестовий період і будь-який вилов риби в цей час був категорично заборонений.
Через кілька днів, а саме 26 травня ц. р., інспектори другої оперативної групи головного управління Держрибоохорони у Рівненській області на чолі з Юрієм Целюковим спільно з працівниками Кузнецовської дільниці затримали двох чоловіків, котрі за допомогою електролову також вирішили поживитися дармовою рибкою з річки Горинь між селами Велюнь та Висоцьк Дубровицького району.
В обох випадках на порушників правил рибальства складено адмінпротоколи. Подальшу долю браконьєрів найближчим часом вирішить суд.
Василь ТРОФИМЧУК,
спеціаліст головного управління
Держрибоохорони
у Рівненській області.

Comments are now closed for this entry