Завжди з особливим теплом і повагою ставишся до людей, які несуть в собі певний позитивний заряд, особливу енергетику, що дає змогу навколишнім відчувати себе потрібними, впевненими, захищеними. У житті такі люди просто незамінні.
Вперше зустрівся з Йосипом Володимировичем Гаврищаком, начальником вагонного депо, тоді ще депутатом Здолбунівської районної ради, на засіданні постійної комісії, яку він очолював, коли вирішувалось питання про призначення мене директором ДЮСШ. Добре пам'ятаю оцінюючий, вимогливий погляд, небайдужість до питань, які виносились на комісію, а головне - його доброзичливість і обізнаність зі справами у районі. Йосип Володимирович - відома й авторитетна людина на Львівській залізниці, у нашому місті, дбайливий господар на очолюваному підприємстві.
«Коли буде потрібно - заходьте», - запросив він мене. Невдовзі було розпочато добру справу - допомогу вагонників спортивній школі.
Йосип Володимирович сам завітав до школи, оглянув, щось занотував, пообіцяв допомогти. І ми, педколектив закладу, зрозуміли: у нього слова ніколи не розходяться з ділом. А незабаром, коли взагалі постало питання про приміщення ДЮСШ, як завжди, став на сторону її колективу і вихованців. Адже, як людина успішна, вмить чітко, реально оцінив ситуацію.
Вроджений лідер, в особистості якого прекрасні організаторські здібності гармонійно поєднані з людяністю і чуйністю, вмінням співпереживати, він завжди знаходить можливість допомогти кожному, хто звертається до нього за порадою чи підтримкою. Саме тому і обрали його депутатом обласної ради.
Сьогодні на шпальтах газети хочу висловити щиру вдячність Йосипу Володимировичу Гаврищаку за надану допомогу. Коли не звернешся до нього, попри все, знайде час вислухати, підказати, порадити. Керівник з поглядом у майбутнє. Почесний залізничник. Заслужений працівник транспорту України. І просто - хороша людина. Про таких кажуть: на них все тримається. Я ж зауважу - просто депутат працює для людей.
З найщирішою
вдячністю від імені всього колективу школи
директор ДЮСШ
Віктор КУЦЕЛЬ.

Comments are now closed for this entry