Свято останнього дзвоника у Мізоцькому НВК розпочалось незвично. Вчителі, учні і їх батьки, громадськість селища вишикувались перед ворітьми школи. А сама вона очікувала свята причепурена, адже її нова огорожа прикрасила не тільки будівлю, а й частину вулиці Гагаріна. Організатором цього будівництва виступила людина, якій не байдужа доля нашого селища, - депутат обласної ради Олександр Моісейович Андріюк. Його наполеглива праця і вміле керівництво дали можливість завершити роботи з облаштування огорожі у короткий термін.
І ось в урочистій обстановці перерізано стрічку. Право зробити це надали О. М. Андріюку, директору НВК Р. А. Овсійчук, переможцю районних та обласних олімпіад Богдану Климчику та учениці 1 класу Дар’ї Бугровій. Ворота у Країну знань, ім’я якій Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ліцей» відкрито.
Весняні квіти, дитячі посмішки, радість у очах присутніх стали ще одним доказом величезної щирої вдячності Олександру Моісейовичу за його доброчинність.
Ольга КАЛІШ,
заступник директора
з навчально-виховноїроботи
Мізоцького НВК.

Comments are now closed for this entry