Дитячо-юнацьке об’єднання “Соколиний кіш” засноване у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. близько п’яти років тому. Перші учні, прийняті у “соколята”, вже закінчують шостий-сьомий класи, вони подорослішали, стали розважливішими - “оперилися”. Тому їм час перейти у “соколи”. Але для цього дітям потрібно пройти випробування у вигляді квесту (орієнтування у місті).
Його перший етап - “Екологічний” було організовано 14 травня. Учні для проходження станцій гри отримували пов'язані з нашим містом завдання на екологічну тематику. Автомийка, старий цемзавод, будівля із сонячними батареями на даху – ось деякі з пунктів, біля котрих побували учасники змагань.


Оскільки у Здолбунові триває впровадження проекту щодо екологічного освітлення вулиць, яким займається громадська організація “ЗЕОН”, а перший етап квесту - на екологічну тематику, то членів ГО запросили до активної участі у проведенні гри. Саме вони - Микола Орлов, Анатолій Бойко, Анна Поліщук, Катя Кравцова, Микола Мокрик, Каріна Cкоцик, Вікторія Печенюк, Марина Данилюк - стояли на ключових пунктах і давали завдання командам. А 15 травня провели нагородження “соколят” значками, що символізують проходження етапу “Екологічний”. Їх діти одягатимуть під час загальношкільних свят разом із синьо-жовтими галстуками шкільного об’єднання “Соколиний кіш”.
Дітям було весело бігати і змагатися між собою, дорослі були задоволені, що усе відбувається на найвищому рівні.
Перший етап випробувань подолано. Наступним буде “Історія міста”.
Катерина КОНДРАТЮК,
координатор дитячо-юнацького об’єднання
“Соколиний кіш” Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

 

Comments are now closed for this entry