Африканська чума свиней (АЧС) — захворювання домашніх і диких свиней, яке характеризується високою температурою, посинінням окремих ділянок тіла тварини. Вакцин і медикаментів, які захищають від цієї хвороби, не існує. Все поголов'я свиней у господарствах, куди проникає вірус, гине.
Збудник хороби надзвичайно стійкий до високої температури і може жити місяцями в тушах свиней, крові, фекаліях, у замороженому чи копченому м'ясі. Збудник стійкий до висушування, заморожування та гниття. При кімнатній температурі вірус зберігається протягом 18 місяців, а його здатність викликати хворобу при зберіганні зараженого м'яса у холодильнику становить від 6 до 10 років.
Свині заражаються під час контакту з хворими або інфікованими тваринами. Хвороба також передається і поширюється через продукти забою хворих тварин, корми, пасовища, транспорт, засоби догляду. Комахи, птахи, звірі також є переносниками збудника хвороби.
Основними ознаками захворювання є різке підвищення температури тіла до 40,5-42,5 0С, інколи - кашель, втрата апетиту, спрага. Через 1-2 дні температура знижується, настає параліч задніх кінцівок, тварина гине. Проте хвороба може протікати 4-10 діб і більше, при цьому шкіра набуває синюшного кольору, особливо на ділянках вух, на п'ятачку, підгрудді, животі, а в кінці хвороби чисельні крововиливи з'являються скрізь. У тварин спостерігається виснаження, набряки суглобів і некрози шкіри. Такі тварини можуть хворіти декілька місяців, а потім гинуть. Лікування хворих тварин не розроблено.
Щоб запобігти заносу збудника хвороби, необхідно: утримувати свиней у закритих приміщеннях; обмежити можливі контакти свиней з іншими тваринами; не допускати відвідування свиногосподарств, індивідуальних господарств сторонніми людьми; вчасно проводити дезінфекцію і боротьбу з комахами; не вживати в їжу продуктів забою невідомого походження та від вимушено забитих або з підозрою на хворобу тварин.
Василь КОЗЯР,
провідний лікар-епізоотолог
районної державної лікарні
ветеринарної медицини.

Comments are now closed for this entry