(справа наліво) керуючий Здолбунівським відділенням Ощадбанку
Ярослав Євменович БАРАБОЛЯ, бухгалтер Жанна Цезарівна ЛЕШКЕВИЧ,
контролер-касир Катерина Василівна РЯБЧУК та програміст Михайло Юрійович ГОРДІЙЧУК. 

З вагомими здобутками у праці та хорошими перспективами зустрічає своє професійне свято – День банківських працівників колектив Здолбунівського відділення Ощадбанку.
Обравши основним принципом у своїй діяльності відкритість та прозорість, працівникам банку вдається забезпечувати надійність та стійкість функціонування фінансової установи, підтримувати її ділову репутацію, знаходити довіру у клієнтів та партнерів.


Всього в районі діє 10 відділень Ощадбанку: 7 в Здолбунові, решта – в Мізочі, Глинську, Здовбиці, в яких надаються всі види банківських послуг як фізичним, так і юридичним особам. При прийманні від громадян комунальних платежів у відділеннях не береться плата за послугу, що є привабливим для значної більшості населення.
Слід відзначити, що з приходом на посаду нового керуючого Ярослава Євменовича Бараболі у відділенні почалися позитивні перетворення. Було проведено сучасний євроремонт у офісах та операційному залі центрального відділення, привабливого вигляду набув його фасад. Якісний ремонт проведено також в Мізоцькому відділенні. Цього року буде його буде здійснено і в інших установах Ощадбанку.
До послуг клієнтів встановлено два банкомати, і їх кількість дедалі зростатиме, планується їх встановлення і в селах. Придбано два нових автомобілі-інкасатори.
Враховуючи побажання громадян, було відкрито відділення в приміщенні центральної районної лікарні, послугами якого користуються як працівники лікарні, так і пацієнти та мешканці, що проживають у цьому районі.
В умовах жорсткої конкуренції на ринку банківських послуг на перший план у боротьбі за клієнта виходять такі фактори, як імідж банку, його технологічність. Тут важливого значення набуває якісний сервіс, підкріплений найсучаснішими технологічними рішеннями. Нещодавно у відділенні впроваджено нове програмне забезпечення, яке дозволяє швидко та якісно надавати різні види банківських послуг, забезпечуючи комфортне обслуговування клієнтів.
Завдяки вмілому керівництву, організаторським якостям та фаховим здібностям Я. Є. Бараболі Здолбунівське районне відділення за рейтингом з 16 місця піднялося до 5 серед відділень Ощадбанку області.
Важливу роль у забезпеченні ефективного функціонування будь-якої фінансової установи відіграють кадри. З цим у відділенні проблем немає. Тут трудяться справжні майстри своєї справи. І варто зазначити, що в колективі професійність, досвід, виваженість старших колег гармонійно поєднуються з молодечим оптимізмом, завзятістю та свіжістю ідей представників молодого покоління.
Вагомий внесок у загальні здобутки колективу забезпечують начальник відділу бухгалтерського обліку Валентина Михайлівна Демчишина, завідуюча сектором розвитку банківського бізнесу Любов Григорівна Войтюк, провідний бухгалтер Ріта Іванівна Денисюк, контролер-касир відділення с. Глинськ Ярослава Олександрівна Сінкевич, старший контролер-касир відділення селища Мізоч Ніна Миколаївна Багнюк, водій-інкасатор Павло Олександрович Матвєйшин та інші.
В цілому ж дружний колектив відділення Ощадбанку серйозно і наполегливо працює над формуванням його іміджу не лише як традиційного банку з великою історією, а й фінансової установи, яка пропонує сучасні й інноваційні продукти клієнтам.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry