Запрошуємо вас стати членами дружної родини Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Вчителі початкових класів та учні 3-А та 4-А класів.

У 2011-2012 навчальному році на вас чекають вчителі Алла Леонтіївна Мельник та Тетяна Олександрівна Волосик.
Школа розташована в самому центрі нашого міста, у ній завжди тепло і затишно.
Великий досвід та високий професіоналізм педагогів школи - запорука успішного навчання вашої дитини. Учні нашої школи – призери олімпіад, конкурсів, спортивних змагань. Школа повністю укомплектована спеціалістами з вищою педагогічною освітою, вирізняється серед інших високим рівнем спортивно-масової та позакласної виховної роботи.


У початковій ланці працюють вчителі з достатнім досвідом роботи. Створено всі умови для творчого та фізичного розвитку дітей. Педагоги та батьки учнів нашої школи називають приміщення, де навчаються початкові класи, лагідно і тепло - “маленька школа”. Вона справді знаходиться в тихому й затишному місці, де сонячно й зелено, як у бабусиному саду. Ця “маленька” школа практично зроблена самими педагогами. Саме вони доклали найбільше зусиль і старань, щоб перетворити колишнє приміщення занедбаного садочка на рідний дім для школярів. Тут завжди пахне смачними обідами, тут працюють групи продовженого дня, де під керівництвом вчителя так легко й просто виконувати домашні завдання. Зрештою, тут таке велике шкільне подвір’я, на якому досхочу можна пограти в рухливі ігри та й просто подихати свіжим повітрям.
Спостереження й консультації шкільного психолога сприяють профілактиці стресової ситуації у дітей, створюють комфортний психологічний клімат в закладі . А робота медичного працівника допомагає зберегти здоров’я наших учнів. І яка школа ще може похвалитись на цій посаді “медичним братом “, а не традиційною медсестрою?
Перша школа сьогодні - це сучасний кабінет інформатики, дитячо-юнацька організація національного спрямування “Соколиний кіш”, драматичний гурток та гурток “Умілі руки”, студія вокального співу та шкільний музей …
Школа № 1 має давні та міцні традиції, які підтримує і продовжує колектив однодумців. І це найбільша цінність нашого навчального закладу.
У 2006 році в нас було започатковано День прапора школи, який відзначається наприкінці травня. Цьогоріч він відбудеться 24 травня о 9.00. Тож запрошуємо усіх, хто навчався чи працював у нашій школі, хто нині пов’язує шкільні роки своїх дітей та онуків саме із ЗОШ № 1, на традиційну урочисту лінійку з нагоди Дня прапора школи.
Ми раді усім друзям школи, бо тільки у справді дружньому колі можна плекати розумне, добре, вічне!
Оксана СЕБАСТІЯНСЬКА,
директор Здолбунівської 
ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

 

Comments are now closed for this entry