Під час нагородження команд.

Для нашого району вже традиція щороку на початку травня проводити приурочені до Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця змагання санпостів загальноосвітніх шкіл. Відбулися вони і цьогоріч на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за участю 24 команд. 
Учасники змагань активно демонстрували свої знання і практичні навички, борючись за перемогу на конкурсних етапах «Лікарські рослини», «Невідкладні стани», «Догляд за хворими», «Особиста гігієна» та ін., представили на розсуд журі під головуванням І. Г. Матиюка підготовлені ними санбюлетні.


Кількість набраних кожним санпостом балів на кожному з етапів змагань була різною. Але в загальному заліку перемогу здобула команда Миротинської ЗОШ І-ІІ ст. (відповідальна за підготовку С. П. Лазор). Друге місце виборола команда Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. (відповідальна за підготовку Т. Ю. Романюк). А третє місце посіла команда Білашівської ЗОШ І-ІІІ ст. (відповідальна за підготовку Т. Л. Герасимчук).
Ці санпости нагороджено грамотами Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України, а також подарунками, придбаними коштом підприємців Л. М. Маланчук, А. Ю. Кардаша та І. В. Жемги. Гаряче харчування учасникам змагань забезпечила підприємець А. Р. Цехместрук.
Здолбунівська РО ТЧХУ щиро вдячна усім співорганізаторам змагань і спонсорам за підтримку.
Марія БЄЛІКОВА,
голова Здолбунівської
РО ТЧХУ.

 

Comments are now closed for this entry