Минулої суботи в міському гідропарку відбувся пізнавально-розважальний захід з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. У його програму увійшли вікторина “Європейський калейдоскоп”, виступи учасників естрадної студії “Юність” міського центру творчості дітей та юнацтва, учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Здолбунова, танцювальних колективів музичної школи та клубу “Гармонія”.

 


     Ведуча свята Тетяна Садикова у своєму вступному слові зазначила, щоб рухатись вперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати і поважати своїх сусідів. А ще – вивчати їхній досвід розбудови громадянського суспільства. Українська молодь – за європейський вектор розвитку й інтеграції держави. Бо наш народ із його культурною спадщиною достойний зайняти в Європі гідне місце. Ми живемо в унісон з Європою, можливо, по-європейському у нас спільні ідеали.
     Після цього літню естраду заполонили молоді виконавці, які співали популярні пісні, декламували гумор, демонстрували вміння з хореографії.
     Чимало оплесків від вдячних глядачів одержали солісти Назарій Мокляк, Аня Чернявка, Настя Табачук, Аліна Камінська, Настя Хоменко, юні танцюристи ансамблю “Сонечко” музичної школи та клубу “Гармонія”.

 

 


     Захопили своїм виступом трейсери м. Здолбунова, які займаються екстремальним спортом. А ще його називають мистецтвом руху або паркуром (раціональне подолання перешкод).
Святом нового покоління назвали організатори цю пізнавально-розважальну програму. І справді так. Бо молодь мала змогу показати себе як в мистецтві, так і в спорті. А головне те, що вона не лише змістовно відпочила, але й поглибила знання про країни Європи.
Євген Шилан.
На фото: фрагменти пізнавально-розважальної програми.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry