у Рівненській обласній державній адміністрації проводиться відповідно до Закону України “Про звернення громадян” головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови, заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації, начальником відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації з 14 до 18 години у приміщенні облдержадміністрації, кімната 101, згідно із затвердженим графіком з питань, вирішення яких належить до повноважень обласної державної адміністрації, а також відповідно до розподілу функціональних повноважень керівництва облдержадміністрації;
з питань, що вже розглядалися органами нижчого рівня та їх посадовими особами, з результатами розгляду яких громадяни не погоджуються,
за попереднім записом, з урахуванням наявності матеріалів щодо попереднього розгляду порушених громадянами питань у відповідних інстанціях.
Попередній запис відвідувачів проводиться з 10 до 12 години та з 15 до 17 години (вівторок – четвер) в телефонному режимі та в приміщенні облдержадміністрації (майдан Просвіти, 2).
В день прийому громадян попередній запис не здійснюється.
Попередній запис до голови облдержадміністрації проводиться начальником відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації з 10 до 12 год. та з 15 до 17 год (вівторок – четвер) за номером телефону: (0362) 695-218 і в кабінеті № 216.
Попередній запис до заступників голови облдержадміністрації проводиться з 10 до 12 год. та з 15 до 17 год., за тиждень до прийому (вівторок-четвер) за номером телефону: (0362) 695-269 і в кабінеті № 201.

Comments are now closed for this entry