6 травня голова районної державної адміністрації В. С. Шуль відвідав села Глинськ та Богдашів, де цікавився роботою об'єктів соціально-культурного призначення, здійснював прийом за місцем роботи і проживання громадян.
Спочатку завітав у Глинськ. Тут очільника району зустрів сільський голова Петро Ольховець.
До Глинської сільської ради належать 3 населених пункти - крім, так би мовити, центральної садиби, ще села Загора і Підцурків. Мешкає там загалом понад 1800 чоловік.
Окрасою села є будинок культури, середня школа, лікарська амбулаторія, православний храм, молитовний будинок християн віри євангельської. Гордістю села Глинськ по праву вважаються народний аматорський колектив “Калинонька” та дитячий вокальний ансабль “Намисто”. Глинськ на 90 % газифікований, належним чином там працюють дитячий садок і торговельні заклади, огороджено цвинтар.
Водночас, ознайомившись із життям громади, її проблемами, В. С. Шуль пересвідчився, як разюче вони контрастують із духовними, мистецькими надбаннями глинчан, їх працьовитістю, наскільки складно нині органам місцевого самоврядування забезпечити належний стан установ соціального призначення. І це при тому, що місцеві люди та рада аж ніяк не сидять склавши руки, а активно використовують усі можливі шляхи для вирішення власних проблем.
Реформування економіки і суспільних відносин спонукають місцеву раду та депутатів до активного пошуку шляхів ефективного використання можливостей територіальної громади, а відтак і вирішення її проблем. До речі, з тим, які питання є першочерговими для вирішення, люди часто визначаються спільно на так званих сходах села.
Загалом перелік добрих справ, якими означені останні роки для мешканців Глинської сільської ради, чималий.
Шкодує тільки керівник громади, що ситуація на сільськогосподарському ринку загалом нині несприятлива не лише для потужних товаровиробників, а й для особистих селянських господарств. Особливо потерпають місцеві люди від низької закупівельної вартості молока. Через це й корів стали масово “збувати”. Нині у трьох селах ради налічується лише 180 молочних годувальниць, а ще років чотири тому було понад 400.
Особливо “болять” нині тамтешнім людям такі питання, як освітлення вулиць, стан доріг, працевлаштування молоді.
Мав можливість Віталій Шуль поспілкуватися того дня із головою фермерського господарства “Дім хліба” Миколою Свірчуком, головою кооперативу “Глинський” Ігорем Кравчуком, директором місцевої середньої школи Валентиною Цибульською, завідуючою дитсадком Вірою Вишневською, головним лікарем Глинської амбулаторії Миколою Петровським та іншими.
У Богдашівській сільраді голова райдержадміністрації проводив особистий прийом громадян.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry