Про роботу Миротинського ФАПу учасникам семінару
розповідає завідуюча С. П. Лазор. 

Семінари з головами територіальних громад району з виїздами у населені пункти сільських рад і відвіданням об’єктів соціально-культурної сфери, які організовувалися районною радою в минулому скликанні, засвідчили ефективність такої форми роботи. Тому ця традиція знайшла своє продовження і в нинішній каденції.
Першим приймати своїх колег на підвідомчій території випало голові Миротинської сільської ради В. В. Мартинюку.


Практичній частині семінару передувала теоретична. В ході її перед керівниками територіальних громад з інформаціями, що стосуються підготовки статистичної звітності, порядку організації контролю за виконанням документів виконкомами, співпраці органів місцевого самоврядування з районним центром зайнятості, виступили, відповідно, начальник управління статистики в районі Л. Т. Павлюк, завідувач сектора контролю райдержадміністрації Ж. А. Батрона, директор районного центру зайнятості С. М. Бабич. Про надання населенню пільг на скраплений газ учасникам семінару розповіла начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення РДА В. М. Ковтонюк. З підсумками першого туру огляду сільських населених пунктів та місцевих рад присутніх ознайомили заступники голови РДА О. В. Федорук та Р. В. Дрозд, голова райради В. О. Тимощук та його заступник Я. Р. Мельник.

Учасники духового оркестру БК с. Івачків вітали гостей маршем. 


Отримавши слушні поради, корисні консультації від фахівців, учасники семінару автобусом виїхали до Миротинської сільської ради. Першою зупинкою в їх маршруті стало знамените джерело Святого Миколая в с. Гільча Перша. Тут колег зустрів вітаннями Миротинський сільський голова Василь Мартинюк і вручив кожному на згадку про зустріч іконки.
У короткій інформації про підвідомчу територію Василь Васильович повідомив, що на ній розташовані п’ять сіл – Миротин, Івачків, Гільча Перша, В’юнівщина, Загребля, в яких проживає 2102 сельчан. Всі населені пункти газифіковані, побудована нова телефонна підстанція в Івачкові. До сіл В’юнівщина та Загребля прокладена нова дорога. Як зазначало керівництво райради, значна заслуга в цьому сільського голови. Завдяки його діловим якостям, юридичній грамотності, далекоглядності, вмінню орієнтуватися в конкретній ситуації і знаходити правильне рішення вдалося зробити чимало корисних справ для сільської громади. Багатий природний потенціал підвідомчої території, її вигідне розміщення, професійність кадрів, працьовитість населення в поєднанні з вмілим керівництвом очільника територіальної громади сприяють досягненню високого результату в розвитку господарської, соціальної сфер сільської ради.
У цьому переконалися учасники семінару, відвідавши ряд об’єктів, зокрема, клуб
с. Гільча Перша, де завідуючою С. Ю. Самчук, ФАП, школу та клуб с. Миротин, які очолюють С. П. Лазор, С. П. Ігнатьєв, І. В. Морох. Біля Івачківського будинку культури гостей зустрічали маршем учасники зразкового духового оркестру під керівництвом
О. О. Павлуся, що стало для учасників семінару приємною несподіванкою. Про досягнення закладу культури їм розповіла завідуюча Т. І. Мельник – ентузіаст і відданий культосвітній справі фахівець. Гордістю села є організований її стараннями народний аматорський хор, відомий за межами району, області. Перед гостями свою майстерність показали учасники зразкового танцювального колективу “Росинка”.
У Івачкові керівники сільських громад побували також в ЗОШ І-ІІ ст. (директор М. Ф. Дацишина), ФАПі (завідуюча Л. Я. Полтавська), магазині райспоживспілки та ознайомилися з ходом реконструкції дитячого садочка, потреба в якому дедалі зростає, адже нині в селі налічується 17 дітей першого року життя.
Відвідання всіх об’єктів, де скрізь панували чистота, порядок і затишок, ще раз засвідчило справедливість твердження, що там, де керівник на своєму місті і дбає про ввірені йому установу чи заклад, де головними критеріями в роботі є професійність, відповідальність, а найвищим пріоритетом – інтереси громади, там і результату бажаного досягають, і люди задоволені роботою влади, завжди готові їй допомогти й підтримати. Ось так і здобувається авторитет, повага й довіра громади.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора
та Софії СИДОРУК.

Comments are now closed for this entry