Стало доброю традицією щовесни проводити у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту День цивільної оборони. Цьогоріч 6 травня, за підтримки і сприяння відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА і зокрема його начальника Ігоря Олександровича Дейнеки, відбувся взірцевий захід. Розпочався він о 8.30 з увімкнення сирени, після якої група оповіщення у складі учнів групи № 3 під керівництвом майстра в/н А. М. Кропачева повідомила всі групи про евакуацію, а телефоністи служби МНС - про умовну надзвичайну ситуацію: вибух газової котельні.


Далі була насичена і різноманітна програма: розгортання санітарного поста, де дівчата групи № 2 на чолі з лікарем ліцею М. Т. Шевчук надавали першу долікарську допомогу потерпілим; демонстрація евакуації потерпілих під час руйнації приміщень; використання засобів пожежогасіння; показ підготовки тимчасового укриття. Родзинкою заходу стали демонстрації дій служб МНС. Ліцеїсти мали змогу не лише побачити оперативні дії, а й поспілкуватися з пожежниками, лікарями, працівниками газової служби та правоохоронних органів. Викладачі фізвиховання В. Т. Кравчук та В. Ю. Морозов перевірили фізичну витривалість та гарт учнів. У спартакіаді найвищих результатів досягли учні груп № 3, № 6 і № 5.


На заході також були присутні начальник виробничого навчання НМЦ з питань цивільного захисту населення Рівненської області В. В. Павлюк та методист НМЦ ПТО з військово-патріотичного виховання у Рівненській області О. М. Ковтун.
Висновком проведеного Дня ЦО стала проявлена справжня готовність наших вихованців до надзвичайних ситуацій.
Оксана БАЮН,
в. о. заступника
директора
з навчально-виховної роботи
Здолбунівського ПЛЗТ.
На фото: під час Дня ЦО.

Comments are now closed for this entry