9 травня 1945 року. Ця дата навічно увійшла в наші серця, у нетлінну людську пам’ять. 66 років промайнуло відтоді. Але ніхто не зітре сторінок історії тієї страшної війни. А 1418 днів і ночей подвигу нашого народу вписано золотими літерами в літопис країни.
Тривалим і важким був шлях до Перемоги. Крізь вогонь і кров запеклих боїв, крізь страждання і смерть, гіркоту поразок і радість перемог, залишаючи тисячі братських могил, йшли ми до травневого ранку сорок п’ятого. І він настав – довгоочікуваний, сонячний і мирний. Зеленіли трави, щебетали птахи. Цвіли пахучі квіти. Так було тоді. Це відтворюється щороку. І квіти у містах, у селах, на могилах полеглих воїнів, на всіх шляхах-дорогах, де з боями проходили захисники нашої Вітчизни.
На цьому знімку ви бачите тих, хто має безпосереднє відношення до тієї війни, хто скуштував великий шмат горя, хто боровся за краще майбутнє синів і дочок, онуків і правнуків, хто дожив до світлих і мирних днів. Це Д. Г. РУДИК, М. Я. ПОНОМАРЦЕВ, Ю. І. ПОНОМАРЦЕВА, Н. О. МАЛИХІНА, І. П. КУЗЬМЕНКО, Г. М. ВАСИЛЬЧЕНКО, К. М. ГУРТА, М. С. ЄФІМОВ, В. Г. КОЛЕСНИК, М. І. СУПРУНЕНКО, В. Д. БАКЛАНОВ.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry