З метою підготовки до громадських слухань на тему «Про будівництво та експлуатацію енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС», які відбудуться 24 травня 2011 року в Копитківській сільській раді, минулого тижня відбулася зустріч представників територіальних громад Копитківської, Миротинської, Новосілківської, Бущанської та Дерманської Другої сільських рад, що входять в зону спостереження ХАЕС, з керівництвом атомної станції.
В ході зустрічі відвідувачі мали змогу ознайомитися з роботою навчально-тренувального центру атомної станції, побачити, на якій стадії перебуває будівництво енергоблоків № 3 та № 4, побувати на території діючих енергоблоків № 1 та № 2.
Генеральний директор ВП «Хмельницька атомна електростанція» М. С. Панащенко у своєму виступі зазначив, що ХАЕС постійно здійснює контроль за екологічним станом повітряних, водних, грунтових ресурсів, радіаційний фон знаходиться в нормі.
Особливо присутніх цікавили питання фінансування та будівництва об’єктів 30-кілометрової зони, можливості зниження тарифів на електроенергію, щодо радіаційної ситуації.
Наталія БІНДЮК,
керуюча справами виконавчого
апарату районної ради.

Comments are now closed for this entry