Учасники цьогорічних «Весняних розваг».

у перший день Великодніх свят понад тридцять діток - підопічних Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цього разу, а захід є традиційним і проводиться на Великдень вже більше 10 років поспіль, з дітьми працювали директор РЦ СССДМ Т. Ф. Павлова, провідні спеціалісти центру А. В. Макова і О. В. Орещенко, волонтери — студент Подільського планово-економічного технікуму Михайло Ольховець, учениці Здолбунівських ЗОШ № 1 та гімназії Світлана Болотнюк і Катерина Якимчук. Власне, усі вони виступили в ролі творців дитячого світлого й радісного настрою. Адже на «Весняних розвагах» були тренінг «Знайомство», цікаві конкурси і захоплюючі рухливі ігри - справжній феєрверк позитивних емоцій, кожен учасник свята отримав багато подарунків. Обличчя хлопчиків і дівчаток впродовж усього заходу ясніли щирими посмішками. А от розставатися дітям зовсім не хотілось.


Свято відбулось за підтримки районної жіночої ради, кафе «Імперія» (пп
С. Шевцов), церкви Успіння Пресвятої Богородиці (настоятель о. Дмитро). Солодкі призи для переможців конкурсів та ігор надала пп
Ю. Якимчук. Іграшки та одяг зібрали до свята і передали дітям через РЦ СССДМ студенти факультету менеджменту і документальних комунікацій РДГУ. Крім того, у дні свят 25 сімей соціально вразливих категорій отримали Великодні паски від компанії «Тепло-Ком» (пп С. Ситун), а 35 продуктових пакетів від парафіян Свято-Успенського храму - діти та сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах. Але добра і радості ніколи не буває забагато, тож давайте пам’ятати про ближніх у скруті не тільки у свята.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry