Наталія Терещенко з однією із учениць під час занять.

У нашому районі налічується 18 танцювальних колективів. Всі вони успішно демонструють свою майстерність на районних і обласних сценах, беруть участь у театралізованих святах, фестивалях.
Серед художніх керівників дитячої хореографії Здолбунова відзначається талантом Наталія Григорівна Терещенко. Ось уже впродовж шести років вона веде у світ танців дві дитячі групи при Здолбунівській музичній школі. Переважна більшість її вихованців щороку поповнює творчі сили танцювального колективу “Сонечко”, який уже заявив про себе далеко за межами нашого району.
Подають надії на заняттях і під час виступів юні танцюристи сестри Ірина та Світлана Гнатюк, Анастасія і Марія Марискевич, Наталія Шауляк, Валентина Шилан, Аліна Шадура та ін.
- Знаєте, хореографія несе в собі грацію і стан душі, - говорить Наталія Терещенко. – Це я щоразу бачу на своїх вихованцях. Після кожного заняття вони стають витонченішими, поступово з'являється краса у їх рухах.


Наталія Григорівна не приховує і те, що юні любителі хореографії, які два-три роки відвідують заняття танців, стають добрішими, у них розвивається почуття колективізму.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry